Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Galaxy tab 10.1" V "IPAD 2"

WhiteDagger

Öne çıkan mesajlar

senko said:

ikisni de kullandım
açık ara ipad2
açık ara hemde
bayağı açık.

telefona benzemiyormuş tabletin olayı.

bunu diyen çok duydum ama tersini söyleyeni de çok duydum. +'lar neler ipad2'de?

ipad2 kullandım biraz ama tab10.1 kullanmadığım için ondan emin olamıyorum. sadece android telefonun büyük ekranlısı olsa o bile yeter bana. telefon özelliğine de gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

senko said:

ikisni de kullandım
açık ara ipad2
açık ara hemde
bayağı açık.

telefona benzemiyormuş tabletin olayı.

bunu diyen çok duydum ama tersini söyleyeni de çok duydum. +'lar neler ipad2'de?

ipad2 kullandım biraz ama tab10.1 kullanmadığım için ondan emin olamıyorum. sadece android telefonun büyük ekranlısı olsa o bile yeter bana. telefon özelliğine de gerek yok.

abi ben gördüm ki andorid dediğin şey stabil değil daha, aslında bir os'a göre stabil ama ios'la karşılaştırınca zayıf kalıyor hakikaten.
Galaxy tab alırsın, kitlenir, bi program yüklersin yavaş çalışmaya başlar, bi browser yüklersin x'i çalıştırmaz başkasını yüklersin y'yi çalıştırmaz. Böyle değişik değişik şeyler olur.
ipad'te ama herşey kesin sınırlarla belli. bu yüzden de çatır çatır çalışıyor alet ne donma ne kasılma ne başka bişi. Androidte oluşan donmalar, restartlar takılmalar da makul düzeyde ama iş mobilitiye binince stability daha çok önem kazanıyor.

Ha diğer taraftan da tam geek aleti android git kendi uygulamanı kas değişik atraksiyonlara gir, efenime söyliyim shelli ile oyna kerneline numaralar çektir böyle güzellikleri var, ama geek olan adama.
Sosyal ağlarda paylaş

dediğin sebepten ipad diyosan rahatladım bak şimdi

1 seneden fazla zamandır kullanıyorum android. dediğin durum gerçekten var. ama android'i bilen biriysen, neyi nasıl yapcağını biliyosan o dediğin problemleri yaşamıyorsun hiç (tablet'de değişir mi durum bilmeden sölüorm bunu tabi).

ben de tam tersine ios'taki kalıplara bağlı kalmak istemiyorum. istediğim uygulamayı istediğim yerden alabiliyim. gidip browserda oyun oynayabiliyim. rahatça custumize edebiliyim istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

anladım abi.

andoridi bilen biriyim az çok, arka planı nasıl çalışır vs merak edip öğrendiydim. Teorideki sistem çokgüzel hakikaten.
Ama belli bir yaştan sonra oturup uğraşmak istemiyorsun. veya üniv yıllarında olsam oturup 5 farklı mod denerdim benim telefona ama şimdi 2.2'den 2.3e çıkarmadım daha.

Uğraşmakta istemiyorum açıkcası, gidip 20farklı program indirip içinden birtanesini beğenmektense gidip tek ve kaliteli olanı almak daha cazip geliyor.

Ha andoridin de cezbedici yanları var ios'ta var mı bilmiyorum da telefondan vpn yapıp ssh ile uzaktaki cihazlara softswichlere fln ulaşıp onlarla oynamak zevkli oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...