Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başbakan kolon kanseri ?

nscorp

Öne çıkan mesajlar

Mach said:

geçmiş olsun ne diyelim. ama şimdi ölürse yıllar sonra "laan adam çalışıyodu, amerika istemedi, kanser yaptı adamı" geyiğine kurban gidebilir. birde sıradaki adam bülent arınç ihtimali daha korkutucu.

http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/004/077/Raisins_Face.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

"raw power" said:

Şimdi böyle söyleyince hiç inanılır gözükmeyecek, farkındayım, fakat gene de duyduğumu aktarayım. Annemin yakın bir arkadaşı, ameliyatı yapan doktorun baya yakın bir arkadaşını tanıyormuş. Kolon kanseri olduğu doğruymuş, fakat ölümcül bir durum söz konusu değilmiş.

Senin inanılırlılığına bir lafım yok ama ameliyatı olan şahsın kim olduğu ve hasta-doktor mahremiyeti göz önüne alınırsa pek inanmamak gerek bence söylenenlere. Hani sen bile 3. ağızdan duymuşsun, biz senin sayende 4. ağızdan duymuş oluyoruz.

Bu arada Tayyip'i ben de sevmem, farkındasınızdır zaten yazdıklarımdan ama olası bir ölümde ülkenin gireceği sıkıntı (Tayyip'in bireysel eksikliği değil, onun müminlerinin çıldırması olarak ele alın) bir yana burada söylenen bazı şeylerin bizim de Silivri Hostel'de yarın öbürgün misafir edilmemize neden olabileceğini (oha hala tek bir cümle lan nasıl bitirecem bunu) de hesaba katın :D
Sosyal ağlarda paylaş

tayyip erdoğan'ın sağlığı düzelirse 2014 yılında cumhurbaşkanı olacak.muhalefet parçalı olduğu için erdoğan muhafazakar sağ'ın tek adayı olarak güle oynaya seçilecek.kampanya için en az 5-6 ay önceden akp liderliği ve başbakanlıktan istifa edecek.

yani çok değil en fazla 2 yıl sonra yeni bir akp lideri ve başbakan olacak.ki görülüyorki şike olayındada gördük akp'de mücadele şimdiden başladı.2015 haziranında da genel seçimler olacak.ben akp eğer iç çekişmeye düşmezse 2015 seçimlerinide oy kaybetse bile kazanacağını düşünüyorum ama son kazandıkları seçim olur.

tabii erdoğan'sız akp'nin olacağı ortamda chp liderliğide önem kazanıyor daha fazla.hani çok fazla olmasa bile chp liderninin başbakan olma olasığının artmasından yani.o yüzden 2015 ve sonrası için chp'de yeni liderlik hesapları olacak.mustafa sarıgül gibi isimler şimdiden bazı medya organlarında ısıtılıyor buna dikkat edin.kılıçdaroğlu gözden çıkarıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Mach said:

geçmiş olsun ne diyelim. ama şimdi ölürse yıllar sonra "laan adam çalışıyodu, amerika istemedi, kanser yaptı adamı" geyiğine kurban gidebilir. birde sıradaki adam bülent arınç ihtimali daha korkutucu.

http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/004/077/Raisins_Face.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ben de akciğere metastas yaptım diye duydum 3+. ağızdan ama hepsi dedikodudan öteye gidemez. Sonuçta devlet sırrı gibi korunuyordur detaylar. Sıradan bir hasta olsa bile hasta doktor gizliliği söz konusu. Ayrıca doktorun başı ağrımasın diye eşine falan bile anlattığını zannetmiyorum. Bu arada akciğer metastası kolon ca'da yüksek olasılıklardan biri.

bir yandan çok geç teşhis olduğunu düşünmüyorum. Adamın rutin sağlık kontrolleri vardır. Diğer yandan kolon kanserinin tek kesin tanısı kolonoskopi onu da bir insan çok sıkışmadıkça kullanmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...