Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

site fikri version 347832784782

reyou

Öne çıkan mesajlar

az once post atarken aklima geldi,

simdi sole bi site yapcam,

BendenNeIstersinizLaaaan.com gibi

yurtdisindan turkiyeye gelenler bu siteye uye olup bilgilerini gircekler

bu adamlarla kontaga gecip listenizi verceksiniz anlascaksiniz falan filan.

tutmazsa hemen soleyin, hevesim hemen gecsin basta fikirler ureteyim sdfsfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

ne yani bu fikirle zengin olacağını mı düşünüyorsun yani? git kendine adam gibi bir iş bul. bitek bu degil abi yani.memleket meselesi gibi oturup tartışması falan bide.yahu akıl sağlığı yerinde yaşını basını almıs kaç adam sunu tartışır ya bu kadar?ben 20 yasındayım ekmek elden su golden yasıyorum okula gitmekten baska hiçbir görevim yok.ben wowda spell power ın verdigi dmg ın hesaplamasını veya ne bileyim sc2 de spend quotient hesaplamasıyla falan ugrasirsam kimse bana bisi demez ugrasmiyorum da nitekim ama arkadasım senın ısın gucun yok mu ya.ben hiç reröre etmedim yani belirttiğim üzere geldim samimi bi sekilde uzmana gorun falan dedim yani.27-28 yasında oldugunu dusunuyrum bilmiyorum tam ama bu yasta bi insanın bunlara bu kadar kafa yorması sağlıklı değil.gerçekten degil yani.git iş güç derdine düş kariyer derdine düş askerlik derdine düş ne bileyim bi sorumlulugunla ilgili derdin olsun ya.he eğer sen bunları bu yasında dert etmiyosan bunun sayılı acıklamaları vardır ve bunlardan birisi de sen ailenin gotune güvenen ve 25 üstü bi yaşta hala ailene yük olan bi adamsın net.neyse abi ben acil şifalar diliyorum baska bisi demiyorum yanı.sabaha kadar tartısın cok da sikimdeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Devlet sadece isi ticarete dokmus saticilari tokatlar. Siteye ve senede 1-2 urun satanlara bir sey olmaz.

Sen yap ben destekleyeyim dicem de vindozcusun sen. Platformlarimiz bile tutmuyor.

farketmez abi web servisleri ile calisiriz, birbirimize sadece json dondururuz yada wsdl ile calisirz buluruz ortak bi yol :D

bize bi designer lazim ama senin designer ilanini gordum, bulursan birilerini bu projeye sokalim sdfdsf
Sosyal ağlarda paylaş

Mantıklı da, o elemanlardan para şaapıcak bi iş modeli uydurman lazım. Sadece sahibinden.com stayla yapıp aracı olursan cebine kuruş girmez anca reklamdan falan, mesela şöyle yapıcan, yurtdışından ürün isteyen eleman parasını kredi kartıyla peşin ya da taksitli sana ödeyecek, ortada havuzda toplanacak, eleman aleti alacak, alıcıya teslim edince para onun hesabına geçecek, yüzde on komisyonella falan

yok tutmaz bu iş ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

ya benim süper bi fikrim var ne zamandır
gerci googlemap kulamıyor bilmiyorum açık kodlu değildir herhalde
yazışmak falan mı lazımdır

bide amerikada falan kesin yapılmış da olabilir ya
üff
içimde de kaldı anlatamıyorum kimseye

ühü

Sen anlat ben sana olur olmaz diyeyim. Simdiye kadar bir suru adam geldi anlatti derdini, derman olmasam da cevap oldum. =)
Sosyal ağlarda paylaş

neyse foruma yazıyorus

fikir öz olarak şu

konsept gittigidiyor - sahibinden tarzı bir site olucak
ama tema direk emlak ( konu ev ararken aklıma gelmişti )

öyle bir addon gibi birşey yapıcaksın ki
googlemap ten ev bakıcaksın kiralık satılık

misal yukardan bakınca kiralıklar sarı satılıklar kırmızı gözükcek map te

zoom in yapıcaksın

( tabii bu arada ev sahiplerini üye vs yapman gerekiyor )
evin içini istediğin tarzda açıda foto çekip göndercekler sana
sende 3d yapıp google mapsten sanal olarak evin içini 360d gezdiriceksin falann

ama bunlar tr için erken şeyler
daha ziyade bunu sunum vs şeklinde yapıp google gibi arkana bir sponsor alıp amerika avrupa gibi biryerlerde başlatabilirsin aktif olarak

yani proje satmak amacım

yapılmış olabilir ama tabii
Sosyal ağlarda paylaş

yapılmışı varmıdır lan merak ettim büsürü pati amerikan ingiliz olma yolunda oralarda yaşıyor

bi haber edin varmıymış oralarda falan bi baksınlar neten :S

ya aslında çok uçuk bir fikir değil ama

günümüz hayatı zaman geçtikçe daha da fazla internet üzerinden geçmeye başlıyor
bunu değerlendirmek istedim açıkcası
Sosyal ağlarda paylaş

zorluğu yok ama bu işi emlakçı kafasıyla yapacaksın. ekipmanını dizeceksin gidip kendin çekeceksin profesyonel şekilde. ev sahibine kalmışsa ohooo

ama yine de riskli iş.

şu ana kadar yapılmamış bir şey düşünün ya da sektöre yenilik getirin yenilikten kastım sıradan bir ilan sitesine "3d view" getirmek değil daha büyük inovatif şeyler.
alışkanlıkları kökten değiştirecek şeyler yaptığınızda herkes sizin gibi olmaya çalışacak rekabet artacak diğerleri ne yaparsa yapsın ama kim pazara ilk inerse o tutuyor, pastadan en büyük dilimi alan o oluyor. önemli olan ilk olmak.
mesela tüketici elektroniğinde de bu böyledir aynı kalitede ürünler üreten iki farklı firma olsun hatta ikisinin de ürünü aynı olsun pazara ilk inen daha çok satar. bu böyledir.

ama bizde tam tersi bir proje tutunca herkes aynısından yapmaya çalışıyor. etraf facebook, twitter gibi bir site yapıcam diyenlerden geçilmiyor. ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...