Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topkapı Sarayı'nda çatışma

yav

Öne çıkan mesajlar

sandalye said:

Adamın olay yerine Suriye plakalı bir araba ile bırakıldığı ve etrafa ateş etmeden önce "ben suriyeliyim" diye bağırdığı söyleniyor haberlede. Cahil misin anlamadım gitti.

salak salak konuşup adamın asabını bozma.

tv falan izlemiyorum, ilk mesajda verilen linke tıkladım ilk paragrafta yazan yazı bu.

"Saldırganın Libya uyruklu 36 yaşındaki Samir Salem Ali Elmadhavri olduğu ve Türkiye'ye 27 Kasım'da giriş yaptığı tespit edildi."
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

sandalye said:

Adamın olay yerine Suriye plakalı bir araba ile bırakıldığı ve etrafa ateş etmeden önce "ben suriyeliyim" diye bağırdığı söyleniyor haberlede. Cahil misin anlamadım gitti.

tv falan izlemiyorum, ilk mesajda verilen linke tıkladım ilk paragrafta yazan yazı bu.

"Saldırganın Libya uyruklu 36 yaşındaki Samir Salem Ali Elmadhavri olduğu ve Türkiye'ye 27 Kasım'da giriş yaptığı tespit edildi."
Sandalyeyi düşürmüşler...
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

sandalye said:

Ahah çok komiksin 2. paragrafıda okuyaydın keşke. Bu arada tv izlememen(tu) çok coolsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...