Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barbut ve Balıkçı 2.0.

Dev

Öne çıkan mesajlar

Barbut
Balıkçı 1.2.

Bu ikisini de ben yaptım. Kısa sürdü ama hoş oldu. Paylaşayım dedim. Hem biraz da yetkililere Programlama bölümünün açılması için de sitem olsun dedim ;-)
balıkçının version 1.2. yanlış yazmışım...[signature][hline]Tezahüratlar by 8/D
Müslüm baba sen bizi diskoya götür
-La hede hödö degetin...
Müslüm beeeey !
-ben bey değilim
not : Müslüm babamız okulumuzun saygıdeğer hademesidir...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 09 Ekim 2004 15:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tüh hiç ilgi görmedik :d[signature][hline]Tezahüratlar by 8/D
Müslüm baba sen bizi diskoya götür
-La hede hödö degetin...
Müslüm beeeey !
-ben bey değilim
not : Müslüm babamız okulumuzun saygıdeğer hademesidir...
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca bu oyunlarla ne ilgisi bekliyorsun ki?
2-3 dk eğlendircek bi etkisi bile yok maalesef.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

barbutta cıkan tamam dugmesiyle zar atı ust uste koydum paso tıklıyorum en sonunda 1555 oldu bıraktım :) balıkçı fena degil ama yarıntı katarsan daha guzel olacak.[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

programlama bölümü açılsa çok güzel olacak. yetkililerden isteyelim.. pati ahalisi olarak bizim neyimiz eksik?
iki oyunda çok basit. ha basitlik bir oyunu kötü yapmaz ama oyunun devamlılığını sağlayamamışsın.. yeni birşey yok oyunlarda; sürekli aynı şeyi yapıyorsun.. hele barbutta enetere basılı tuttuğun zaman paran sürekli artıyor. diğer oyunda da ye sat/onar vs vs.[signature][hline]oasisoyun.net | Mancınık'ı Yükle | Oasis Forum
Mail/MSN:[email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

sailor senin oyun da super sanki :)
alınmayasın ha sakın bu lafıma
ama durumunuz aynı su an. bence bu tur oyunlardan degilde 2 boyutlu basit shoot em uplarla devam edin yapmaya boyle aksiyon oyunu olsun bunlar cok basit olmus. mesela cs2d basit ve sıkcı olmasına ragmen iyi dusunulmustu, oyle bisey bekliyorum sizden. yuruyn be kim tutar sizi![signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...