Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Piracy!!!!

under_the_runes

Öne çıkan mesajlar

nihayet eve e geri donebildim ve oyuna kaldigim yerden devam edecegim. Oyunu oynamadigim su son 2 ayda takildigim herkez ortadan kaybolmus simdi yeni wingmanlere ihtiyacim var. Korsanlik yapmak isteyen turk arkadaslar size sesleniyorum gelin birlikte yeni ufuklara yelken acalim :) 3 4 gemilik bir cruiser/bs takimii dusunuyorum. ilgileneniniz varsa lutfen leila kanza in game mesaj atin.[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"
Sosyal ağlarda paylaş

hmm.. bu şirket mirket biraz ani oldu be abi.. En azından tam böyle hazırlanmadan Türk olduğumuzu yansıtmayalım. Yansıtacağımız zaman hızlı ve güçlü olalım. FA nonniye uzak bu arada be abi :)[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
Turkish Invasion Shall Continue.. SOON
Death is beauty, when wrapped in power..
Sosyal ağlarda paylaş

target edebilirse yapabilir biseyler sadece 4 tane multi ecm ile armanin targetingi 0 a inio-ki scorp standart PvP setupinda 4 multi+1 racial ecm var...arkadaslar arma apoc muhtesem miner ve npc hunting gemileri kabul ediyorum, hatta zegna benim scorp ile patlatamadiim npcleri gelip armasiyla patlatti ancak PvP de caldari gemilerinin (ozellikle pirating yaparken) yerini doldurmasi cok zor.[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"

[Bu mesaj under_the_runes tarafından 01 Ekim 2004 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

senin o pathetic scorpunu, yaptığın ezik ötesi damage'ı capin bitene kadar tank eder, capin bittiği gibi 5 saniyede uzay çöpü haline getiririm.

[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
Turkish Invasion Shall Continue.. SOON
Death is beauty, when wrapped in power..

[Bu mesaj Sovereign tarafından 01 Ekim 2004 19:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...