Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serverlerin durumu ;

ismetto

Öne çıkan mesajlar

Ey parmakları klawyede, gözleri kızarmış, odası duman altı oyuncu!!! Serverlerin durumu ;

Karak Azgal ;

Order : Full Organize ve genellikle akşam üstü 15:00 ila 16:00 den sonra onlineler. Sc lerde sıkıntı yok. Oyuncu popilasyonu değişkenlik gösteriyor. Bir bakıosun yanıyor etraf bi bakıosun bomboş.. Fakat guildin yoksa veya guildin var da boşsa tek tabanca takılırsın. Ama orderdaki gelenek 5 kişide olsa kale savunurlar. Yardımlaşma mevcutt oyuncular arası..
-------------------------------------------------------------
Destro (Nooblar) ; Organize olaylar genelde guild içinde olur. Ekstra kimseyi sallamazlar. Saldırı olmuş def. lazım, atak olucak adam lazım kimsenin umrunda olmaz. Genellikle 6 kişilik partilerde rr kovalayan ben, biz süperiz havasında gezenler ekipleri mevcuttur. Guildin yok ise kesinlikle zor aksiyona dahil olursun. Sc lerin durumu ii.. Tanklar dps - healerlar dps gezer. Popilasyon düşüktür. Order offline olduğu için Sabah 06:00 - 16:00 arası belki 2 kale alırlar.
--------------------------------------------------------------
Sonuç ; Order daha mantıklı smiling smiley)) Bu arada bana ulaşan bir kaç arkadaş order da buluştuk Guild aktif. Charlarımız 100 ila 90 arasıdır bekleriz.
Norn ;

Order veya Destro ; guild içerisinde organizeler. Ne?? Solomu oynucan yersin zerg`i... Norn`u zerg server olarak görüyorum Rvr wb savaşları iidir. 6 kişi takılıcaksan zor.
Gorfang ;

Order ve Destro tamamen sığır sürüsü azgal veya norn dan gidicek olan 6 kişilik bir ekip orayı temizleyebilir. Adamlar guard atmayı bilmiyor. Kolay lokma arıyosanız gidebilirsiniz ama saat farkını unutmayın.
Biz en son o servere gittiğimizde 7 - 8 kişilik bi ekiple ortalı temizledik. Wb de ekstra Gorfang oyuncular vardı. Adamlar apıştı. Ventten sevinç çığlıklarına şahidim.
Badlands - malesef oraya gitmeye üşendim. Bilen biri yazsın..
Sosyal ağlarda paylaş

zerg ne læ? öncelikle baştan söyliym azgalda oynanmaz, azgal ölü. girdim blacklisteda 2 kişi anca online oluyordu ben de norna geçtim. t2de zaten kasılmaz, adam yok. bundan sonra kasılacak en mantıklı server us serverları. eularda hayat yok. ben 34 oldum allahtan kasıyorum yavaş yavaş ama oyun ölü. serverları birleştirseler de rahat etsek.
Sosyal ağlarda paylaş

Zerg ; 6 kişilik partinle geziniosun birden taşın altından 1 wb çıkıyor. Eziyor kafanı..

Azgal da Destro ölü gibi.. Dağılmış..
Ama order T4 baya kalabalık..
Biz ordera geçtik.. Şu an 3 - 5 Türküz.
Oynucaksan Ordera gel sende..
Fakat tabi dediğin gibi server da eskisi gibi akın akın kalabalık yok. Destro bir geliyor pir geliyor bazen ama order aldı burayı..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...