Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sunumumda kullanmak uzere bilgi rica ediyorum.

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

Apple (KK : , O : , G: , F: )
HTC (KK : , O : , G: , F: )
Motorola (KK : , O : , G: , F: )
Samsung (KK : , O : , G: , F: )
Nokia (KK : , O : , G: , F: )
Blackberry (KK : , O : , G: , F: )

Bu markalarin smartphone'larini Kullanim Kolayligi , Ozellikler , Gorunus ve Fiyat uzerinden puanlarsaniz sevinirim (1-10 arasi olacak puanlar)

Yukarida yalandan bir tablo yaptim her ozelligin bas harfini koyup , onu direk kopyalayip kendi puanlarinizi girerseniz istanbul'a donunce durum vaadediyorum :)

Bunlara yasinizi ve cinsiyetinizi de eklerseniz durumu kuru kuru yememis yaninda ayran da icmis olursunuz =)

Tesekkurler simdiden ,
Sosyal ağlarda paylaş

görünüş diyince direk sony'ye puanım 9 kanka moduna girdim ama sony yok :/

Apple (KK : 9, O : 7, G: 8, F: 5)
HTC (KK : 8, O : 8, G: 7, F: 7)
Motorola (KK : 6, O : 7, G: 8, F: 6)
Samsung (KK : 6, O : 9, G: 7, F: 9)
Nokia (KK : 8, O : 6, G: 8, F: 8)
Blackberry (KK : 7, O : 6, G: 8, F: 7)

22/m
Sosyal ağlarda paylaş

Apple (KK : 9 , O : 7 , G: 7, F: 3)
Samsung (KK : 7 , O : 8 , G: 6 , F: 7)
Nokia (KK : 6 , O : 6, G: 6 , F: 2)
Blackberry (KK : 2 , O : 5, G: 3, F: 3)

20/m

samsung htcnin en iyi modellerinin bir iki altina verecegim paraya nokia almak su gunden sonra sacmalik tamamen

de apple disinda cok saglikli degil sanki anket ? samsungu galaxy serisine gore yazdim ama bada olani var bunun misal, daha dusuk modeli susu busu var

misal blackberry storm mu neyse, onun kadar rezalet telefon gormedim hayatimda, arayuzu 10 yasinda flash animasyon yapan cocuk tasarlamis sanki
baska modeli gosterseler belki farkli olacak hani
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Çok ucu açık bi anket aslında. Ben mesela üst düzey smartphone'lar arası fiyat performansı karşılaştırdım fiyat kısmını puanlarken, kimisi de pahalılığını karşılaştırır, kimisi tüm ürün gamını baz alır vesaire, biraz olmamış yani bu, sağlıklı bir istatistik çıkmaz.

Zaten is icin falan degil ya 10 dakkalik ders sunumu.Ucu mucu degil her yeri acik aslinda bu datadan dogru duzgun bir sonuc cikmaz da...

Isi veren hoca zaten son sinif consumer behavior dersinde youtube videosu , iphone 4 launch videosu falan izleten biri oldugu icin ben isime yarayacak datayi cikaricak sekilde bazi degiskenleri sabit tutucam :)

Hizli hizli mezun olup kacmaya bakiyorum iste maksimum puani kurtarip :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...