Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 MLG Pro Circuit

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

Lorrotar said:

ben tartışmam artık zaten merak etme.her zaman haklı mı olur arkadas bi insan inanilmaz yani.1 kere bi oturur düşünür ulan bu karşıdaki ne diyo acaba diye.böyle bir ukalalık yok her topikte her tartışmada her yerde.argüman sunmadan paso eleştir bişiler yap işte.
Neredeyse 1 yıldır hiçbir başarı göstermemiş Code A'de zar zor kalan Fruitdealer'ı gidip Code S çeyrek finalisti Leenock'tan daha iyi olarak gösteriyorsan ne argümanı sunacağım ben? Son GSL'lerdeki maçlar konusunda bilgin olmaması ayıp bir şey değil ama bir konuda bilgin yoksa o konuda yazılan bir şeye karşı çıkma. Asıl ukalalık kimde acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Lorrotar said:

ben tartışmam artık zaten merak etme.her zaman haklı mı olur arkadas bi insan inanilmaz yani.1 kere bi oturur düşünür ulan bu karşıdaki ne diyo acaba diye.böyle bir ukalalık yok her topikte her tartışmada her yerde.argüman sunmadan paso eleştir bişiler yap işte.
Neredeyse 1 yıldır hiçbir başarı göstermemiş Code A'de zar zor kalan Fruitdealer'ı gidip Code S çeyrek finalisti Leenock'tan daha iyi olarak gösteriyorsan ne argümanı sunacağım ben? Son GSL'lerdeki maçlar konusunda bilgin olmaması ayıp bir şey değil ama bir konuda bilgin yoksa o konuda yazılan bir şeye karşı çıkma. Asıl ukalalık kimde acaba?

e iyi tamam fruitdealer daha iyi değil kabul ediyorum özür dilerim zırvaladım orda.diğerleri nolucak peki?ayrıca evet dimaga da var ama bilmiyorum dimaga leenocktan iyi değil ya.eskiden olsa belki nerchio da diyebilirdim de o da dimaga gibi bitti gitti oldu.battle in berlinde iyiydi en son ama leenockla kıyaslanıcak duzeyde degil yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu Idra'nın takip ediyorum yani..Facebook fanpage'nde 20k adam falan üye..Tamam geçmişte olabilirde şuan bu çocuk bu kadar ilgiyi hakedicek bi tarza sahip degil bence..
Balta balta hareketler yapıyo yani biraz önceki maç neydi öle. Tamamen nation'dan kaynaklanıyo sanırım.Nestea gibi bi adam bu kadar ilgi görmüyo adam Idra'yı sol cebinden çıkarır sağ cebine koyar yani.İlginç.
Sosyal ağlarda paylaş

idra karakterinden dolayi ilgi görüyo ya.yenilir gg deyip cıkmak yerine rage olur noob der.yenilmekle alakası olmadıgı maclarda gg der cıkar falan.o yüzden.hukla bi hallucination void ray kapısması vardı cıkıp gıtmıstı bide mma den 1 tane drop yedi diye cıkmıstı mma kendi orbital ını yıkmasına ragmen tanklarla missclick yapıp falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...