Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Masaüstü Bilgisayar

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

calimero said:

-Deno- said:

satılmıştır. alan arkadaşa hayırlı olsun diyelim tekrardan.

hayırlı olsun

ha bu arada özel mesajdan da söyledim de buraya da yazayım içimde kalmasın, pc bana rezerveydi sözde lol

http://www.youtube.com/watch?v=4T2GmGSNvaM&feature=related

rezerveydi, diğer alıcı arkadaşlara ve sattığım arkadaşa da rezerve olduğunu söyledim. ama senden haber beklediğimi de söyledim, ve bir şeyi rezerve ediyorsan kısa süre içerisinde hiç olmazsa kesin bir dönüş yapman gerekir. üzerinden 1.5 gün geçti, senden haber gelmeyince de sattım.

özel mesajın üzerine birde burdan atman garibime gitti açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

ha bu arada özel mesajdan da söyledim de buraya da yazayım içimde kalmasın, pc bana rezerveydi sözde lol

Calimero, dün öğlene doğru Deno ile telefonla konuştuğumda parayı hemen o anda hatırabileceğimi söylemiştim, ama o kabul etmedi. Benden önce mesaj atıp reserve etmek isteyen bir kaç kişinin daha olduğunu, gün içinde onlarla (biri sen oluyorsun sanırım) görüşmeden satmak istemediğini söyledi. Gece 12'den sonra tekrar konuştuk, ben de eft ile yolladım parayı falan fistan, zira baya bi ihtiyacım vardı şu anda bi masaüstüne.

Tanışıklığınız var mı, aranızdaki muhabbet nedir bilmiyorum ama yaptığın hareket çok gereksiz olmuş Calimero, deal with it...

"ha bu arada özel mesajdan da söyledim buraya da yazayım içimde kalmasın, satışta gösterdiğin özen ve bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim Deniz, yeni alacağın bilgisayarını da güle güle kullanmanı diliyorum."
Sosyal ağlarda paylaş

ahahhah caladorn, dont give a shit bro. yani bu pc gider başkası gelir problem o değil. sizinle benim anlayışım arasında fark var sanırım. Benim anlayışıma göre satıcı "hacı sana rezerveydi ama bak satıom ona göre" der. 1.5 gün dediğin de gece 1.30 da mesajlaşmışız (17 kasım). 18 kasım 7.35'te de bana pc satıldı demişsin. gece yarısı satmadığına göre yani geriye kalan da dört işlem okuyan arkadaşlar hesabını yapsın ben uzatmak istemiyorum daha fazla. ki bana deseydin, böyle böyle ya istanbul'dan birisi var fln diye ben yine eyv derdim. hayır bir de gelip üste çıkmaya çalışıyorsun, diğer arkadaş da tanımam etmem gelip sana arka çıkıyor alışveriş yaptığı için laf çarpıyor fln.

ha bu arada istanbuldan olduğunu söylemedin bana sattığın arkadaşın, istanbul'dan değil mi?

başka sorum yok, hayırlı olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

dont give a shit deyip 10 satır yazmak, bu pc gider başkası gelir falan arabesk havalar ahaha.
asıl I dont give a shit be adama bak.
Attığım postu okusan anlarsın zaten parayı "gece yarısından" sonra tekrar görüşüp, öyle yolladığımı.
Daha sıkıntın varsa ö.m at, yok yada boşver içinde kalmasın yazmaya devam et sene gene, hatta hem ö.m at, hem buraya yaz calimero stayla lol.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır, bu kadar haterlık neden anlamadım.

ben bir açık arttırma yapmadım, ilk mesaj atan alır götürür de demedim. birçok insan mesaj attı, kimisi hemen cevap veremeyeceği için beni listenin sonuna yazarsın demiş. senin mesajından sonra ilk mesaj atanlardan biri caladorn'du, ve son derece ilgiliydi. ha, diyeceksin ki ilgiye göre mi satıyorsun. hayır, ama ben bir şey satarken kişinin hızlı dönüş yapmasını da göz önünde tutarım. caladorn gerekli ilgiyi gösterdi, hemen dönüş yaptı. ihtiyacı da varmış, gerektiği kadar da beklediğimi düşünüyorum bu kadar alıcısı çıkmışken.

ayrıca önceki mesajımda söylediğim gibi, özel mesaj attıktan sonra bir de gelip burada espriyle karışık kötüler gibi konuşmanın ardından sana da satmadığıma sevindim açıkçası. zaten tanışmıyoruz, bari kötüleyeceksen direkt topic'in altında kötüle. içimde kalmasın falan nedir yani ? gören de arabamı sana satıcam diyip satmadım sanacak.

tekrar güle güle kullan mustafa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...