Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir Torbalıya Nasıl gidilir..

tugiss

Öne çıkan mesajlar

Beyler Bayanlar aranıza izmirli vardır umuduyla, güzelyalıdan torbalıya nasıl gideceğimi bulamadım şuan istanbuldayım sabah otobusden ıner ınmez 10 a kadar torbalıda olmam lazım.Kemalpaşa yolu üzeri 300. m. No:16 - Torbalı İzmir - TÜRKİYE, diye bi adres var yedi bitirdi beni bulamadım internette bilen arklar varsa acil yardım lütfennn
Sosyal ağlarda paylaş

torbalıya gitmedim de basmaneden tren kalktığını biliyorum aydına falan. baktım biraz

http://www.tcdd.gov.tr/Upload/Files/ContentFiles/2010/bolgesel/basmaneodemis.htm

otobüslerden ziyade bana tren daha rahat geliyor. orda inip sorarsın derken;

http://maps.google.com/maps/place?cid=8663307674341775162&q=G%C3%BCralp+Vin%C3%A7+Ve+Makine+Konstr%C3%BCksiyon+San.+Ve+Tic.+L,+Kemalpa%C5%9Fa+Yolu+%C3%9Czeri+300.m.no:16,+Torbal%C4%B1,+%C4%B0zmir/Izmir,+T%C3%BCrkiye&hl=en&ved=0CBAQ-gswAA&sa=X&ei=brS_Ts_WHI7hswav6YS_CA&sig2=O7uCtkfpy2kCH098Yg1UeA

(directionsa tıkla falan)

şurada gitmek istediğin yer var sanırım?, biraz bakındım mapsde en yakın tren istasyonu biraz uzak kalıyor gibi (taşeski dedi bana)

o yüzden izmir aydın yolunda giden bir otobüse binip otobüsün yol üstünde indirmesi daha işine gelir gibime geldi.

ki zaten otobüs garından basmaneye gitmek zor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbuldan otobüsle geliyorsan en rahatı garajdan torbalı dolmuşlarına binmek,hayır uçakla geliyorum diyosan havaalından inip taksiye atlayıp ya da otostop çek,havaalanı dışına çık.oradan torbalı dolmuşlarına bin.başkada yolu yok.

ama yok ben istanbuldan indiğim gibi yalı yapıcam ardından torbalıya geçerim diyosan bir şekilde gaziemir tansaşın önü ya da,karabağlar tarafındaki semt garajına gidip torbalı dolmuşuna ya da belediye otobüsüne binebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...