Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] ACİL BUG EXPLOITLİCEK 2. KİŞİ

Cons

Öne çıkan mesajlar

millet rusçudan aldı diye sallamıyor tabi. sonra vay efendim rusçudan aldık diye banlanırsam EA'e küserim. rusçudan aldın diye banlanmıcan, rusçudan aldığın için stat padding yapıcan, stat padding yaptığın için banlanırsan da EA'e küsücen.

EA dese, "ne emmeye ne gömmeye" adam haklı beyler derim.
Sosyal ağlarda paylaş

fps oynucam diye dragon kesip silah düşüremicem panpiler. eskidende vardı unlock bf2 de ama uçağa flare snipera sniper silahı açmıyodun en azından. efendi efendi oynayıp rank atlayınca seviniyodun, istediğin silahtan birini açıyodun. silah açmak için oynayan dingiller gitsin mmorpg oynasın, ben su tabancasıyla oynayıp dağa taşa aim alan adamı vurmaya çalışmak için gelmedim emmiler.
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

fps oynucam diye dragon kesip silah düşüremicem panpiler. eskidende vardı unlock bf2 de ama uçağa flare snipera sniper silahı açmıyodun en azından. efendi efendi oynayıp rank atlayınca seviniyodun, istediğin silahtan birini açıyodun. silah açmak için oynayan dingiller gitsin mmorpg oynasın, ben su tabancasıyla oynayıp dağa taşa aim alan adamı vurmaya çalışmak için gelmedim emmiler.

adam tam bir osmanlı delikanlısı. Banhammer vs. Banslap
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...