Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amerikan askerlerinin kurbanlık koç vahşeti!

boone

Öne çıkan mesajlar

Dasaa yine çok şık ve formunda ilk önce çakma solcu standart ölçüsünü belirledikten sonra,uçmuş bu yeaaa diyerek başka bir adama hakaret etme yetkisini kendinde görmüş.
Tabii Alan yetkilisi olmak zor iş,ona buna hakaret etmeden iyi dayandı yine.

En son olarak Ramazan ayı içerisinde Can Yücel'in mezarına saldırı başlıklı topicte trollük yaparken görmüştük ama o zaman oruçtu,açıkmıştı ve iftara kadar vakit çoktu.Herhalde kazası var onu tutuyor diyelim,geçiştirelim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hani 'ya yemegim önüme gelsinde nasıl geldigini bilmiim' kafası degilde

bu çağımızın büyük bir sorunu aslen. etlerin marketlerde olduğu gibi yetiştiğini sanan çocuk tonla yani.

bunu sokak ortasında hulululul diye dans ederek hayvan kesmeyi desktelediğimden demiyorum (hem sağlıksal hem de psikolojik olarak tehlikeli hatta bence) da bu da bir sorun belirtmek istedim.

Onun dışında amerikan askerleri ile ilgili söylemek istediğim bişey daha var. Bu insanların savaş başlamadan önce de çekilmiş videoları var baya bir çoğu tanka binince "it is so cool man it is like battlefield" diye takılan insanlar. Yani ekonomik ve hayatsal sıkıntılardan dolayı orduya katılanlar vardır ama bir o kadar da orduya kendi isteği ile katılmak isteyenler var. Zaten bu insanların vahşet görünce daha da sapıtma potansiyeli yüksek, Amerikada zaten bilerek ve isteyerek bence böyle insanları alıyor Askere. Askerler suçlumu değil mi diye tartışmak yerine bence okları Amerikaya yöneltin. Ooo insan hakları ayağına falan medyada bu olaylara çok önem veriyormuş gibi gözükmeye çalışıyor olsalar da muhtemelen giden askerlerin hafif hazırda kafadan sakat olması işlerine geliyordur baya.
Sosyal ağlarda paylaş

paparnoz said:

Dasaa yine çok şık ve formunda ilk önce çakma solcu standart ölçüsünü belirledikten sonra,uçmuş bu yeaaa diyerek başka bir adama hakaret etme yetkisini kendinde görmüş.
Tabii Alan yetkilisi olmak zor iş,ona buna hakaret etmeden iyi dayandı yine.

En son olarak Ramazan ayı içerisinde Can Yücel'in mezarına saldırı başlıklı topicte trollük yaparken görmüştük ama o zaman oruçtu,açıkmıştı ve iftara kadar vakit çoktu.Herhalde kazası var onu tutuyor diyelim,geçiştirelim.

normalde pek öyle şeyler yapmaz ama bazen onun hesabından kardeşi, yeğeni falan giriyor herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Margarita said:

Bir önemi yok kimin söylediğinin, pek çoğu bunu kaldırabiliyor hatta bundan hoşlanıyor. Farklı şeyler de ekleyerek abartma istersen.

Mesajlarımı aratarak ben uslubuma dikkat ettikçe bana neler yazdıklarını görebilirsin zaten. Bana haksızca yazdıklarından sonra söylediklerim içerisinde sana ağır gelmiş olan "batma" kelimesi için kusura bakma diyeyim de kapatalım bunu istersen.

hadi ya kimler hoşlanıyor. biraz bahsetsene.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Beyler yalnız şu dikkatimi çekti videoda.

Adam vurdukça ses geliyor, bana bir kere vursa en iyi ihtimal yatalak kalırım hayvan 5. 6. dan sonra bile kalkıp yürümeyi başardı.

Koçlar birbirlerine tos atarlar haliyle kafatasları oldukça güçlüdür adamın vurduğu şiddette genelde tos atarlar birbirlerine tabi götü yemediğinden kaçar birtanesi ondan birşey olmaz burada herif hayvanoğlu hayvan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...