Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Paticik Radyo] 06/10/2004 yayını

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
05 i tüketip 06 yı açalım bari
benden sonra yayına girecek arkadaşa iyi eğlenceler iyi yayınnar son sarkı apo dan nothing else matters[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam Saminay Show birazdan yayında olacak efem.. 8-)

ekleme: arkadaşlar sanıyorum bir sorun var radyoyla ilgili, anlaşılan bugünkü yayınımızı gerçekleştiremeyeceğiz.. kusura bakmayın, angels in america'yı seyredin ya da rome: total war oynayın, ben vekalet verdim onlara sizi oyalamaları için.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 06 Ekim 2004 22:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

neyse usta sen devam et, ben kaçırdım bugünkü treni zaten.. gelecek hafta telafi ederim.. (esasen yeni karaoke şarkısı da bulamamıştım bu hafta :-p )[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
girdim ben ozm biraz calıp cıkarım ehe :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
cevap: ms paint, notepad, iexplorer,mirc kullanır. mail yollar,icq,msn kullanmayı bilir. uo oynayabilir. Hedefi: ileride büyüyüp büyük adam olcak ve asp,php,vb,wc,c++,c#,delphi,linux,flash,ps,3dmax,autocad öğrenip imzasına ekleyecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
LÖL![signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sağlık olsun patinin bw ini yemiyorum bölece :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

dinamik bey, istek çalmıyor musunuz pls?[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
löl bu arada süper seyler oluy obi tıklıyom 9 kişi bida refresh 5 kişi
sesi duyan kapıyo fln eauh :P[signature][hline]Grandmaster Hamburger
DynamicK ne yapar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...