Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye'nin Ilk ve Tek Worms Klanı TwT

ObRaYn

Öne çıkan mesajlar

Dünya'daki sanırım en şirin oyunları arasında gösterebilecek olan , birçoğunuzun bildiği gibi küçük solucanlarin birbirleriyle savaşlarini konu alan mükemmel bir oyun Worms World Party.

Birbirine bazuka atan, uçan bir koyunu birbirinin kafasında patlatan, eşek ile diğerlerinin kafasına binen, beyzbol sopasıyla birbirlerini oraya buraya fırlatan şu küçük mahlukatların şirinliğini kim inkar edebilir ki?

Biz Turkish Wormer Team olarak, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirip, ilk Türkçe Worms sitesi ve forumunu kurduk. Biz online gaming dünyasındaki en büyük eğlencemizi sizinle de paylaşmak istiyoruz. Yapmanız gereken ise sadece sitemizi gezmek, bizimle Wormnet'te buluşmak ve aslında bu gölgede kalmış oyunun ne kadar zevkli olduğunu keşfetmek! Artık Wormnet'te daha çok Türk Wormer'lar görmek istiyoruz!

Eğer bu oyunu daha önceden duyduysanız veya oynadıysanız, o bildiklerinizden ve gördüklerinizden çok farklı şeylerle karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.
Neler mi? Roper - Shopper -chutewar - rope race gibi çok eğlenceli bir sürü oyun türleri (scheme).
Tarzan gibi etrafta dolaşan, ip ile inanilmaz hizlarda giden solucanlari görmeden de karar vermeyin

Lütfen mütevazi sitemizi ziyaret edin
http://www.twtclan.cjb.net

ve forumumuza üye olun
http://www.getfreeforum.com/forums/?mforum=twtclan

En yakında sizleri aramızda görmek üzere

ObRaYn, TwT co-leader
(klanımız sadece Worms World Party de aktif, bilginize...)[signature][hline]No Comment...

[Bu mesaj ObRaYn tarafından 02 Eylül 2004 13:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Worms World Party'cileri toplamak için uğraşınız güzel, takdir ediyorum.

Ancak gönül isterdi ki, sırf reklam amaçlı değil, daha önce bizle birşeyler paylaşmak, konuşmak tartışmak için forumlarınıza gelmiş olsaydınız..[signature][hline]imza günü
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 02 Eylül 2004 15:32 tarihinde demiş ki:

Ancak gönül isterdi ki, sırf reklam amaçlı değil, daha önce bizle birşeyler paylaşmak, konuşmak tartışmak için forumlarınıza gelmiş olsaydınız..
Bone, arkadaşlar Paticik'le benim vasıtamla yeni tanıştılar zaten. Şimdilik reklam amacı var tabi ama mutlaka ortamdan hoşnut olup kalıcı olacaklardır...
Sosyal ağlarda paylaş

konuyla hafif alkalı insallah "Arcane" nin sansurune takılmas:), soru su; oyun yasal yollardan alınmadı dolayısıyla Launcher.exe calistiramiyorum ve oyun default ekran ayarları ile calisiyor bunu nasıl asabilirim cevaplar om olabilir :( minik ekranda oynuyorum monitorde 19" hesapta.[signature][hline]Pati Pati Paticiklerrrr Mutlu Mesut Ailelerrr

[Bu mesaj pokemon__RIZA tarafından 02 Eylül 2004 16:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 02 Eylül 2004 15:32 tarihinde demiş ki:

Ancak gönül isterdi ki, sırf reklam amaçlı değil, daha önce bizle birşeyler paylaşmak, konuşmak tartışmak için forumlarınıza gelmiş olsaydınız..

kusura bakmayın ama sonuçta hiç bir art niyetimiz yok... Sonuçta sitemizi veya forumumuzu ziyaret edenden para kazanmıyoruz :) bu sebeple ben bunu reklam olarak görmüyorum...
Ben de umarım burada sizlerle birçok şey paylaşırım, eğer rahatsızlık verdiysek de kendi adıma özür dilerim... ilginize de sonsuz teşekkürler[signature][hline]No Comment...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pokemon__RIZA, 02 Eylül 2004 16:35 tarihinde demiş ki:
konuyla hafif alkalı insallah "Arcane" nin sansurune takılmas:), soru su; oyun yasal yollardan alınmadı dolayısıyla Launcher.exe calistiramiyorum ve oyun default ekran ayarları ile calisiyor bunu nasıl asabilirim cevaplar om olabilir :( minik ekranda oynuyorum monitorde 19" hesapta.

dostum, eğer netten crackli olarak oyunu çektiysen nette oynama imkanın yok bi cd alman gerek :)[signature][hline]No Comment...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ObRaYn, 02 Eylül 2004 16:52 tarihinde demiş ki:
Sonuçta sitemizi veya forumumuzu ziyaret edenden para kazanmıyoruz :)

NE?! Kazanmıyor musunuz? Verin paralarımı! :-P

Neyse, site güzel olmuş ama sanki sadece ana sayfa var?[signature][hline]Life has a funny way of sneaking up on you
When you think everything's okay and everything's going right

[Bu mesaj Eraq tarafından 02 Eylül 2004 18:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

buradan dan W:A nın offical sitesini aç.
ilk önce patchi indir. (Bu Aynı zmaanda oyunun xp altında oynanması için)
sonra updati indir. 3.0.5.0
son olarak da update 3.6.20.1
oyun ineternet üsütnden oynanmaya hazır.

W:A için bir çok yenilik var W:A oyunu çok daha tututlan bir oyun internetten. ama Türklere rastlamak mümkün değil.

WWP (Worms World Party) da ise obrayn anlatmış olayı.

İlk klan olma konusuna gelince hocam. 4 yildir WWP bırak bir klanı 4-5 Türk vardık. senin dediğin worms 2 clanımı bir yanlış anlaşılma olmasın.

Bu oyununu internetten oynayan zilyon yabancı var. Biz Türk arkadaşlarımızı da aramızda görmek istiyoruz. Şahsen ilgisi olan arkadaşlara çok tavsiye ediyorum. Wormnet apayrı bir olay.[signature][hline]WWP geliyom
Sosyal ağlarda paylaş

Bone mozilla dediğine baktım ama. linux ve windows ta çalışma sı falan diyo bab. walla bizim ki daha windowsta sorunlu çalışyo. inşallah onu da hallederiz. Lütfen bizar zaman... imdat acilen bi web den anlayan biri lazıım.

Angel hocam "hala oynanabiliyormu" Bu yıl sadece almanyada çapında bir turnuva yapıldı ve 3000 civarında insan katıldı.

bütün hepsi hala online oynanıyor. ve yeterince de popüler. Biz WWP de yiz. ortalama her an 20 oyuncu oynamaya hazır.

Korson olayına paticik nası bi tepki verir ama ewet.

ICQ numaralarımız sitemizde mevcut. istediğiniz an oynayalım ve ninja rope kullanarak wormsların 5 saniye içinde akıl almaz hızda haritada dolaşabilidiğini gösterebiliriz.

Teşekkür ederim.[signature][hline]WWP Ayyaşı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
anatolian, 03 Eylül 2004 05:12 tarihinde demiş ki:
Bone mozilla dediğine baktım ama. linux ve windows ta çalışma sı falan diyo bab. walla bizim ki daha windowsta sorunlu çalışyo. inşallah onu da hallederiz. Lütfen bizar zaman... imdat acilen bi web den anlayan biri lazıım.

Angel hocam "hala oynanabiliyormu" Bu yıl sadece almanyada çapında bir turnuva yapıldı ve 3000 civarında insan katıldı.

bütün hepsi hala online oynanıyor. ve yeterince de popüler. Biz WWP de yiz. ortalama her an 20 oyuncu oynamaya hazır.

Korson olayına paticik nası bi tepki verir ama ewet.

ICQ numaralarımız sitemizde mevcut. istediğiniz an oynayalım ve ninja rope kullanarak wormsların 5 saniye içinde akıl almaz hızda haritada dolaşabilidiğini gösterebiliriz.

Teşekkür ederim.

sitemize bekliyoruz[signature][hline]No Comment...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...