Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Cep Telefonları ( 0 ve 2.el )

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

İstediğiniz modelin sıfırı yada ikinci eli stoklarımızda olanları 2 gün içerisinde, stoklarda olmayanları 1 hafta içerisinde teslim ediyoruz.

Bildiğiniz gibi 2 el telefonlar çok farklılık gösteriyor bu yüzden istediğiniz model çok değişik fiyatlara bulunabiliyor bu yüzden 2. el düşünen arkadaşlar fiyat aralıklarınıda belirtirler ise yardımcı olma şansım o kadar artacaktır.

İlgilenenler ÖM yada 0535 944 01 82
Sosyal ağlarda paylaş

Üniyi süper yalan ettikten sonra pederin işine ve danışmanlık işine sardım, ülkenin doğusu batısı farketmeden iş gereği çok yer geziyorum ve danışmanlığını yaptığım telefon ihracat ve italatı yapan birkaç firmayla anlaşma yaptım diyebilirim. Kendi komisyonumla bile piyasadan daha düşük fiyat verebildiğim için bir çok arkadaşıma telefon vs aldım. Şu arada arkadaşlarım sagolsunlar kulaktan kulağa baya bir iş yaptım son 4 aydır alım ve satım işlerini yaptığım için elimdede 2. eldede 0dada stok bulunduruyorum.
Ben böyle birşeyim işte diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

bi tavsiye, sen buraya şunlar için fiyat aralığı şudur gibi çok talep edilen telefonları yazarsan hem senin hem bizim işimiz kolaylaşır, hem de daha çok satış yaparsın fiyatlar gerçekten uygunsa.

btw, türkiye içinde yasallığı nasıl hallediyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar arkadaşlar, sıfır 8520 curve, 2 yıl garantisi ile beraber 600 tldir. Beyaz & siyah seçenekleri mevcut.
Aynı cihazın gene siyah beyaz renk seçenekleri 2. elde fiyatı ile 300 TLdir. İsterseniz üzerinede 9300 kapaklı şeklide mevcuttur, tabi stokta kaldıysa( sadece 2. elde var bu kapak olayı)

Aynı zamanda nisan 2011de alınmış ancak camı çatlak olan bir tane var garantisi herşeyi var. 250tl oluyor buda.

Bold 9700, 800 TL garantili şekilde mevcut.

HTClere gelince. Sensationlar 1.300-1.500 arasında araç kitli yedek bataryalı yada aksesuarsız şeklinde değişiyor.
Malesef 0 telefonlarda piyasa değeri çok oynamıyor.
HTC Incredible ise 1200e falan geliyor.

HTC desireda 10 günlük bir indirim var. 1300 normal fiyatı 1600.
İkinci elde 900e geliyor.

iphone 3gs (8gb) 0'da 1000TL, 2. elde 600TLye kadar bulmak mümkün olabilir, şuan stokta bende yok. Kesin istiyorum durumunda bulurum, hatta daha ucuza bile bulabilirim.

Tabiki genel olarak bi fiyat listesi yazayım ancak bilgiğiniz üzere özellikle 0da fiyat çok oynuyor dolara bağlı olarak. Hani tam kesin fiyat söylemem çok zor olacaktır o konuda. Ama 3 aşağı 5 yukarı fiyatlar tutucaktır.

Türkiyedeki legallik sorununu nasıl çözüyoruz? Çözmüyoruz çünkü telefonlar zaten Türkiyede kayıtlı. Yurt dışından gelme değiller.

Bu arada bugün biri sordu burdada merak edenler olabilir, evet bazı 2. el telefonlar eski olmasına rağmen garantili bazısında garanti yok bunu zaten belirtiyorum en baştan.
Örnekle açıklarsam olayı diyelim elimdeki stok İstanbuldaki bir firmadan gelmiş bana, garantisi var. Siz eskişehirde oturuyorsunuz ve telefonda bir sorun oluştu. Direk beni arıyorsunuz telefonu ödemeli kargoya veriyorsunuz ben teslim alıp hemen sorunu halletiriyor ve size geri gönderiyorum. Yada tabiki direk olarak servisede göndermeniz mümkünmü evet mümkün stok nerden gelmiş vs gibi bilgileri size verebilirim ama uğraşmak istemeyenlere böyle bir servisimde mevcut :P

Ayrıca blackberrycilere başka bir alternatif..

Ciddi ucuz telefon - Çin malı olanlar

Örneğin blackberry 9700 bold - full aksesuarlı. Çinden geliyor,Normalinden farkı yok hatta bazılarında özellikleri çok daha fazla. iPhonelarda bunu tavsiye etmiyorum kesinlikle ancak blackberrylerde fark cidden olmuyor. 200 TL meselea 9700ler.
Genelde çinden gelen telefonlar 200-300 arasında oynuyor.
IMleri kayıtlıdır. Hiç bir sorun çıkarmadan kullanılabilir. Bu ürünlerde içiniz rahat etsin diye jelatini çıkarmamanız ve çizik vs olmama durumundada 15günlük bir deneme süresi veriliyor. Olduda bişey oldu ( şuana kadar bana hiç ras gelmedi ) telefon hemen yenisi ile degiştiriliyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Double Post olucak affola ama bazıları ilgilenir belki diye bunuda ekliyim buraya

Yurt dışından telefon

- Biraz önce bir arkadaşımdan bir bilgi aldım. Yurt dışından telefon getirebileceğini ögrendim. Çok güvendiğim bir dostum kendisi ki daha önceden komik fiyatlara Macbook ve iphone almıştım kendisinden ikisinide sorunsuz şekilde kullandım, kullanıyorum.

Amerikadan yada kanadadan istediğiniz telefonu getirebiliyor. IME kaydı sorunu olmuyor çünkü pasaport kaydı yaptırıyor. Gelen telefonlar sim kilitsiz, tamamen sorunsuz orjinal kutusunda geliyor. Herhangi bir operatör kartıyla direk çalışıyor.

Ancak işlem şöyle oluyor, parayı peşin alıyor ki bu konuda kendisine kefilim, TC kimlik nosuna kadar verebilirim kendiminkinide, onunkinide. Para alındıktan sonra amerikadan veya kanadadan gelen kargo ile alakalı olarak 1 - 3 hafta arası bir teslim süresi mevcut. Parayı peşin alma sebebi olarak söyle söyleyim, kendisi gidip fabrikadan alıyor ve kargoyla direk gönderiyor. Aslında kendisi bunu sadece eş dosta yapıyordu, artık işi hafiften ticarete dökme kararı almış. Web sitesi açılana kadar böyle bir sistem uyguluyor.

Ortada direk güven durumu olduğu için pek fazla ilgi çekeceğini zannetmiyorum ancak ben genede bilgisini vereyim. İsteyenler olursa marka model belirterek ÖM'den ulaşssınlar. Bende kendisinden fiyat bilgisi alıp size veririm, bir nevi middle man görevi görmüş olucam. Üstüne her hangi bir kar koymuyorum ben direk ondan alıyorum zaten böyle bir durumda onuda belirtiyim. Fiyatı fabrika fiyatının üzerine kendi koyarak belirliyor. Direk açık ve net :)

Türkiyeden direk benim sattığım telefonların fiyat listesi, yarın akşama ekliyicem, stoktaki güncel fiyatları bekliyorum en yakın şekilde fiyat verebilmek için..Geçikmeden dolayı tekrardan özür dilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar fiyat listesine girmeden önce şunları belirteyim, bütün satışlarda fatura kesilebilir. Ayrıca kredi kartına %5 - %12 arasına komisyonla maksimum 12 ay taksit yapılabilir. ( Banka kartına göre değişiyor ) İkinci el fiyat listesi çok oynak, makinanın temizliğine göre değişim gösteriyor fiyatlar ben 0 fiyat listesi yanında ekliyicem gene bi göz atın.

0 fiyatları

Iphone 4 - 32 GB: 2200 TL / 16 GB : 2100 TL
Blackberry 9700 Bold : 1200 TL ( 2. el = 400 - 800 arası )
Blackberry Curve : 600 TL ( 2. el = 250 - 450 arası )
Galaxy S II - 1500 TL ( Kampanya! Daha uygununu yurt dışı haricinde bulmak IMKANSIZ! )
HTC Sensation - 1550 TL
HTC Desire HD - 1400 TL

Alıcağınız telefonların hepsi 2 yıl GARANTİlidir.

Başka istediğiniz telefon fiyatı varsa lütfen belirtin şuan sadece sorular telefonları ekledim dahada ekleyebilirim isteklere göre, en kısa zamanda eklemeye çalışayım. Bazı telefonların ikinci el fiyatları listede yok bunun sebebi çok yeni telefonlarda ikinci el olanların baya leş durumda olmaları yada stokta olmamaları genede kesin alıcı varsa ikinci el de temiz telefon bulabiliyorum ancak fiyatlarının çok oynak olmaları sebebi ile buraya eklemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlış olmasın daha önceden belirttiğim gibi benim dükkanım yok, şişlide ofisim var o ayrı bi konu üzerine alakası yok telefon şatışı ile :)
Ancak 2. el telefonları görmek için istanbulda olanlarla bi zaman ayarlayıp görüşebilirmiyiz evet görüşebiliriz. Istanbul dışındakilere resim yollayabilirim en fazla yada şehir dışında denk gelirsek artık..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...