Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Epey kötü yazılımın en başarılı olma durumu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Adamlar daha iyiyi daha ucuza sağlıyor , doğal olarak da kazanıyor . Ayrıca herkeseye ve amaca uygun oynuyor . Tek eksisi çok fazla model çıkıyor , Nokia gibi oluyor işin o tarafı . Apple ın tek doğru yapıtığı şey o bence , daha kolay takip edilebiliyor , ayfon 3-4-5 gidiyor işte fazla kafa karıştırma yok.

Ha ürünleri dandik ve gereksiz pahalı o ayrı . Ama marketin harikası varsa Samsung değil , apple dır. Minibüsçü de bile iphone var , napıcaksa. Hayır adamlar normal telefon bile kullanmıorlar ,devamlı telsiz ya da bas konuş :P
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bir smartphone de aradigim en onemli sey ekran dolayisiyla da multimedia ozellikleri. Samsung ise bu konuda rakipsiz. Atrixde kullanilan, samsungun orta seviye cihazlarindan bile daha kotu ekrani sirf cozunurlugu icin sineye cekmistim ama h264@high profile decoding de yapamamasi yuzunden sattim cihazi. Sgs ciktiginda benim bildigim 720p@high p decoding yapabilen tek telefondu (neon). Ustune samoled olmasi benim icin ruya gibi telefon oldu. Sgs2 1080p@high p ve mhl output ile bir adim one tasidi. Samoled+ ve hp decoding sgs2 yi vazgecilmez yapiyor benim icin. Qualcomm ve tegralar hala dogru duzgun high profile decoding yapamiyor. Yazilima gelirsek gpu hizlandirmali ui + browser var ve bulabileceginiz en hizlilari, stock browseri yine de kullanmiyorum bu arada :p Touchwiz ozellestirilemiyor kotu yani orasi. Xperia arc in launcherine hayran kalmistim bu konuda. Yine de android bu, ozellestiremeyecegimiz birsey yok. Markette birsuru alternatif var. Stock yazilimin hiz konusunda cyanogenmod dan pek asagi kalir yani yok. Kasa ise yakisikli degil, evet. Guzel gorunuyor mu diye takan birisi degilim. Kasa ince ve hafif oldugu icin cok rahat, cebimde hissetmiyorum. Rahatlik daha onemli bence. Kasaya onem verenler droid razr a baksin derim. Eminim agizlarini sulandirir :p Soylediklerim sgs2 yi benim icin alinabilecek tek smartphone yapiyor, baska alternatifim yok zaten. Telefonunu multimedia center olarak kullananlar fazla demek ki gibi bir cikarimda yapabilirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...