Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BW takımları sc2'ye

tunca

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

Sparkcaster said:

98 in programcılık yetersizliği yüzünden olmayan şeyleri niye övüyorsunuz, yok tıklayınca saldırıyomuş yok işçiler minarale gitmiyomuş

strateji bu değil

neymiş strateji anlatsana bi öğrenelim, görüşümüz genişlesin.

saniyede mouse a kaç kere vurabildiğinizi ölçen sistem stratejidir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spellcaster istiyosan wc3 var.sc2den casterları çıkarınca aynen dedigin gibi a move yapan iki ordunun savaşından başka bir şey olmuyor o yüzden bok gibi.casterlar varken de öyle.
Sadece caster demedm fark ettiysen. Zaten caster sayısı çok daha fazla değil SC2'de. Genel olarak blink gibi aktif yetenekler ve hardened shield gibi pasif yetenekler ünite kontrolünün önemini, nerede, ne zaman, ne yapılmasının önemini çok arttırıyor. Bu oyunun WC3 olması demek değildir. SC'nin temel özellikleri hala korunuyor. Adamlar 2010 yılında yapay zekayı, arayüzü bilerek bozup oyun çıkaramayacağına göre insanların yeteneklerinin ortaya çıkması için bu yetenekleri koydular. Bunda da iyi bir iş çıkardılar, BW'ye göre mekaniksel yeteneğin önemi azalırken başka yeteneklerin önemi arttı. Ha, hala "hayır artmadı, yetenek eşiği çok düşük" diyorsan o zaman en iyi oyuncuların nasıl sıyrıldığını ve MVP gibilerin %70'in üstüne çıktığını açıklaman gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyuncular SC2 oynamaya başladı bile (Real ID hesapları tespit edilmiş olanlar):

(P)Nbs
(Z)Hydra
(T)Leta
(T)Rush
(P)Horang2
(T)Bogus
(P)Snow
(T)BByong
(T)sKyHigh
(P)Movie
(P)Food5
(P)Doctor.K
(T)iloveoov's wife (???????????????)
(P)Bisu
(P)BeSt
(T)yongun (SK T1 Coach)
(Z)n.Die_soO
(Z)s2
(T)Flash OR (P)LuCifer
(P)Paralyze
Fantasy's little brother
(T)yeOngJae
(T)Fantasy
(Z)hero
(T)Size
(Z)hyvaa
(P)Trap
(P)Shuttle
(Z)Modesty
STX Coach
(P)SoO
(P)mini
(T)BaBy

Bir sonraki Proleague'de SC2 olduğu hemen hemen kesinleşmişe benziyor.

Midas'ın muhtemel hesabı:
http://sc2ranks.com/kr/243733/midas
Hyvaa:
http://sc2ranks.com/kr/2664000/hyvaa
Bogus:
http://sc2ranks.com/kr/3286467/BoGus
Movie:
http://sc2ranks.com/kr/519911/movie
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrannus said:

önce kaslarını geliştirip sonra strateji çalışıyodun normal bildigimiz sporlar gibi. beceremeyip çıldırıyoduk normal sporlar gibi. becerenleri de izliyoduk normal sporlar gibi

sc2de iqun 100ün üstündeyse diamond iq+günde 2 saat masters

bwda günde 8 saat 2 ayda d+/c-

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

ohalık bişe yok. sc2 nin ilk 20 listesi olmuş işte yukarıdaki.

ne alaka abicim , korelilerin ne farki var avrupalilardan ?
Sc2 de kasan herkes gerizekali olmadigi surece herkesi yenebilir. Neyin pesindesiniz anlamadim ama hala ' vaaaaaaay su adam oyuna basladi simdi milleti tokatlicak ' gibi inanislardan vazgecin. Sc2 de sabit 1.numaralar hic olmayacak , hatta 10 turnuva yapsinlar her defasinda farkli kisiler kazanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

harristhegosu said:

huun said:

Sc2 de kasan herkes gerizekali olmadigi surece herkesi yenebilir. Neyin pesindesiniz anlamadim ama hala ' vaaaaaaay su adam oyuna basladi simdi milleti tokatlicak ' gibi inanislardan vazgecin. Sc2 de sabit 1.numaralar hic olmayacak , hatta 10 turnuva yapsinlar her defasinda farkli kisiler kazanabilir.

cehalet
Sosyal ağlarda paylaş

tunca said:

harristhegosu said:

huun said:

cehalet

hayatının hatasını yaptın be güzelim liseli:(
Sosyal ağlarda paylaş

arkadas butun warcraft cilar sc2 yi ovmus, butun scbw ciler elestirmis. cok net pattern.

flash geldigi zaman terran komple nerflenene kadar 1 2 yil oyun verecegini sanmiyorum. sc2nin boktan dinamigine flash in mekanigini eklersek gereksiz agir sonuclar cikacak.

O zaman bu oyunun ne kadar broken oldugunu goreceksiniz insallah

sc2 turnuvalarinda oduller bu kadar buyuk olmasa herkes oyunu birakir. zevk alarak oynayan pro yok resmen
Sosyal ağlarda paylaş

yok sadece zekam ve ingilizcem adamlarin stream de konustuklarini ve interview da sorulara verdikleri cevaplari anlamaya yeterli.

vaktim olsa sana da bir iki birsey anlatirdim ama onun yerine sanirim national geographic te penguen videolari izleyerek dunyaya daha fazla katkida bulunabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sc2 turnuvalarinda oduller bu kadar buyuk olmasa herkes oyunu birakir. zevk alarak oynayan pro yok resmen
Kore dışındaki ülkelerde BW ve WC3'ün en iyi dönemlerindeki izlenme oranlarını toplasan ulaşılamayacak stream izleme sayılarını nasıl açıklıyorsun? On binlerce insan para almayıp, hatta bazen para vererek, boktan oyuncuların boktan bir oyunu oynamasını mı izliyor? SC2 BW'ye yakışır bir devam oyunu olduğunu ve harika maçlar çıkarma potansiyeli olduğunu daha birinci yılın sonunda defalarca kanıtladı. BW elitizmi ancak abzürd şeyler söylemeye neden oluyor.

Not: "WC3'cü" değilim; BW'nin WC'ten kat kat daha iyi ve kusursuza yakın bir oyun olduğunu düşünüyorum. BW'yi en az bu konudaki "hardcore BW'ciler" kadar sıkı takip ediyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

allah allah bende de var ingilizce ve zeka adamların röportajlarını dinleyip anlicak kadar ama böyle ukalalık ve küstahlık yapacak kadar yokmus.fanatiklikten baska hiçbir bok yapmıyosunuz abi şu topikte boşversenize siz.terran op muhabbetının farklı versiyonu.bi kere bw iyi bw oyuncuları über pro sc2yi katledicek dediniz ya burda kim ne dese boş.cahil falan deyin aksini iddia edene işte.görücez bakalım geçiş yapsınlar iyice yerleşsinler.ayrıca warcraft 3le de alakam olmadı ama sc2 gayet basarılıdır bence bw den sonra.sebebini sorucak olursanız da evet stratejinin tanımından dolayı.strateji dedigin bütünü görme,karar verme kabiliyeti,pratik zeka vb şeyleri barındırır.sc2 de kimse oyunu mouse a dakikada 10 kere daha fazla bastı diye kazanmıyor yapmayın yani ilkokul düzeyi zeka istiyo 120 apm olan pro falan.sparkcaster net bir soru sormus yani düsüncülerimi özetlemeye dair aslında.sc2 nin kas oyunu olması yerıne beyin oyunu olmasının nesi zorunuza gidiyor onu anlamadım.ben bu forumda kimsenin sc2 yi grafikleri daha iyi diye oynuyorum dicegini sanmıyorum.oyunun mekaniğinde bi boktanlık varsa oturup konusan yine biziz de cidden fanatiklik yapmayın yani şöyle brood war da brood war.+sını -sinin oturduk tartıştık zaten zamanında çok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...