Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep Telefonum!Hayır!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Araba geçme olayı normaldir olabilir. Benimde zamanında ayağımın üstünden araba geçmişt, hafif yakın durmuştum yola. Arabanın arka kalkmıştı resmen, yani adamda tam kavşaktaydı yavaş geliyordu o yüzden, ayağımın üstünde 3 sn falan kaldı. Azcık ağrı hissetim, sonra yürüyüp gittim :) Tabi bir cisimin üstünden geçince neler yapar onu bilemiycem[hline]Hick!Memur bey ben alkollüyüm, siz nerelisiniz ehi ehi

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ama 'ESKI SIEMENS' demiş. Eski siemenslerin normal telefonlardan en büyük farkı araba kaymasın diye lastik altına koyulabilmesidir. Takoz , destek, ve her türlü kafa yarma olaylarında kullanılır. Efsanedir o telefonlar :D[hline]®The roof is on fire, we don't need water, let the motherf**ker burn©
Sosyal ağlarda paylaş

O tür "takoz" ayarındaki telefonları elden çıkarmanın en kolay ve en karlı yolu Stadyum'ların önünden geçer.

Gidin bir stad önüne. Normalde beş para etmeyen o telefonlara milyonlar sayarlar. Niye? Hakemlerin ya da oyuncuların kafasına atmak için.

Olmadı antikacılar da alıyormuş söylentilere göre.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

telefonun düşüşünü ağır çekimde matrix hesabı hayal etmeden geçemedim :)
ehue son sekmesi filan ,sana bakarken durdurup etrafında 360 derece kamera, sonra ağır ağır düşüp yere vurduğu anda parçalanırken ağır çekim dahada ağır PATTT!!! :)

*!matrixden bıkmıştır*[hline]I ma sucka for love.....

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 22 May 2003 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
-Mandrake-, 22 May 2003 19:33 tarihinde demiş ki:
telefonun düşüşünü ağır çekimde matrix hesabı hayal etmeden geçemedim :)
ehue son sekmesi filan ,sana bakarken durdurup etrafında 360 derece kamera, sonra ağır ağır düşüp yere vurduğu anda parçalanırken ağır çekim dahada ağır PATTT!!! :)

*!matrixden bıkmıştır*[hline]I ma sucka for love.....

cidden ona benzedi ha böyle :)
ben artık böyle :)
[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 22 May 2003 19:37 tarihinde değiştirilmiştir]
[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda gördüğüm en sağlam telefon ASELSAN dı aselsan almıştım gidip (salaklık işte) ben aselsanı sinirden bütün gücümle duvara attım üstündeki çizikler dışında hiç birşey yoktu
milyon kere yataktayken elimde uyuyup gece onun yere düşüş sesiyle uyandım (hala yapıom 3310 a bişey olacak ya hadi neyse) asıl olayı kopartan bigün telefon çaldı tam açarken arkadan arkadaş geldi fana hızla çarptı telefon elimden fırladı ve yola düştü üstünden de araba geçti ama hala sağlamdı
Asıl şok geliyor,Kotumun arka cebindeydi,Kuzenim hani elinin tersiyle kesme hareketi yapar gibi vurursunuz ya,kıçıma öyle vurmuştu ama cep telefonuna gelmişti ve kuzenimin eli KIRILMIŞTI...aselsan 1919 gördüğüm ve göreceğim en sağlam telefondur...[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

sayısız kere 2m yi aşan yükseklikten düşme
3 kere araba tarafından hacamat edilme
2 köpek saldırısı

ömür boyu garantili, kırılmaz ama çizilir, her daim her mekanda her ortamda durumda kullanılabilinir, herşeye uymlu süper icat

BabMos-4000, kalite ötesi aşmış andır-yo-id (android)

tamamen Türk malı

forumlarda geyik çevirir can sıkı8ntısına birebir gelir, kolayşarş edilir kolay doldurulur her eve, foruma, maça, pikniğe lazım[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...