Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mediavel ı Rome a tercih ediyorum sorun bende mi?

Sinank

Öne çıkan mesajlar

Biliyorum Rome hakkında topik var ama böyle yazmayı uygun gördüm.

Bence grafik ve ses dışında mediavel rules diyorum
Bir kere savaş sisteminde çok fark yok
Ama strateji haritası çok kötü kafayı yiyom
Birde türklerle terör estirdiğim günler aklıma geliyor

*!Mediavel cd'sini arar*

*!Bulur*

*!Yüklemeye başlar*[signature][hline]-Teker teker gelin
-Yok ya biz o kadar enayimiyiz
Sosyal ağlarda paylaş

hay explorre göçünce gitti yazdıklarım..

özet olarak sorun sende, tanıdığım bir psikolog olsaydı önerebilirdim.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Savas sistemı dunyanın farkı var saymakla bitmez.

Starteji haarıtası cok daha gercekcı ve hos.

En guzel oyun chees dolu degil.
2000 tane halberdier yıgıp bi bolgeye rosolve the battle automaticly demıyoruz.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

savaslar cok daha.. canli. yani automatically resolve butonuna basmiyorum mesela. medievalda hep aut. yapardim.

kucuk bir ornek: adamlara kos dedigin zaman butun birlikler birden kosuyo; medievalda once ondeki sira sonra arkadaki sonra arkasindaki .... kosardi, ki sacmasapan bisi olurdu.

bi ornek daha. cavalry i charge edip dusmanin moralini bozup sonra geri cekmek COK zordu medievalda, cunku en ondeki sirasoldaysa ve sen saga kos dediysen, en ondeki sira en saga gecene kadar butun birlik yerinde dururdu, ve bu sirada spearmenler gelirdi :) romeda ise birliklere gorev verdigin anda yapmaya basliyorlar, yeni yere geldikten sonra siralar degisiyor.

a.k.a. sorun sende. psikologa gorun :-p yani civ3 e boyk diyip civ2 oynayan biriyim ama romeda ayni seyi diyemezsin.[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.

Sosyal ağlarda paylaş

rome: tw öyle bir oyun ki böyle birşeyi 10 yıl önce oynayabileceğimi söyleseler inanmazdım.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...