Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünya Sallanıyor!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

epirojenik ve orojonik hareketler... alışmak lazım artık kaç bin yıl geçmiş... kıtalar nasıl bugünkü hallerine geldiler sanıyorsunuz? önlemini alan adama bişey olmazken gördüğümüz gibi bizde küçük bi deprem dahi olsa panikleyen insanlar kendilerini camdan, çatıdan atmaya kalkıyorlar :)[hline]®The roof is on fire, we don't need water, let the motherf**ker burn©
Sosyal ağlarda paylaş

Kocaeli depreminden sonra ardcı depremin birini İstanbul'dan epey hissetmiştik.

En azından Kocaeli depremini orda yaşamadığımız için epey hissettik gibi gelmişti bize. 8. kattayız. Deprem sırasında annem ben ve abim vardı evde. Hemen birbirimizin yanına koştuk.

Baktık ev sağa sola yatıyor; duvarlardan resmen çatır çutur sesler geliyor. Ben dedim gidiyoruz. Ama o an çok donuktum. İstanbul'da deprem olsa, 8. kattan zaten çıkma ihtimalim yok (apartman da 11 katlı). Baktım annemin gözünden yaşlar geldi.

O an çok kötü oldum. Ölüm her an her yerde olabilir tabii. O yüzden korkmak da çare yok. Ama ölümün kokusunu hissedince insan bi garip oluyor. Anlatılır gibi değil.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 22 May 2003 19:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bunu anlayamıyoru mgenlerden heralde o artçı dpremde nnem oğlu mbıraya gel derken ben aa deprem oluyo diyip müzik dinlemey devam etmiştim. annem sakinleşsin diye gitit myanında oturdum 30 dk filan sonra geri gititm odama.
ki amcam o büyük yalova depremde uyanmamış bir insandı. bende uynamayacaktımda babam uyandırdı =)
gensel demekki.[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

hiç unutmam 17 agustos depreminde dışarı cıkmıştık
radyoyu açtık seside baya açıktı
Radyoda bagırıo adamın teki
Bu bir şy diill 8 şiddetinde deprem geliyor herkes canını kurtarsın hepimiz olcez falan diodu
baktım bunu duyanlar aglamaya falan başladı millet kacıo
yani inandırıcı bişi solese inancamda[hline]Bonus Simo
Sosyal ağlarda paylaş

ben depremin 3 sn öncesinden uyanıp kendi kalp sesimi duyarım felan deprem olmasa bile bilinmiyen bir
nedende uyanınca (geceleri) çok azda olsa damarlarımdaki kanın sesini duyuyorum haşşş diye sakinleşiyorum sesler azalıyor felan bi iki daka sonra sesler kesiliyor
bide deprem den 3 sn önce uyanırım daha sallanmadan önce aniden uyanırım ve eşşedü enllaai illallah eşşedü muhammedi resuallah derim fısıltı ile sonra inanılmaz küçük bir titreşim hissettikden sonra yatağın kenarına atlama atlamama kararsızlığına kalırım ve eğer cidden büyürse(yani bilgisayar ekranını acık titreticek kadar) bağırmak isterim ailemi uyandırmak için
ama çok az olsa hissediyorum o çok küçük depremleri çok hızlıca uyandırıyor beni gazetelerde yazmıyor yıkılıyorum(seviniomda) sonra belki çok küçük depremlerde uyanıyorum diye düünüyorum
aşırı hassasım bu sallantılara
işallah böle devam eder

ANNEEE DEPREEEEEEEEEEEM
.
.
.
dün gece 1.5derecede mikro deprem olmuşdur bu depremi sadece köpekleri hissedi....[hline][Bu mesaj Chemical tarafından Çıkmaz ayın son Çarşambası tarihinde değiştirilmiştir]

Bu arkadaşdaki sorun ne? Örenmek için tıklayın ---->
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...