Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kedim olduu:)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Yavru kedılerın huyudur yatagın altına gırmeler fılan.Kendılerını cok daha guvenlı hıssedıyorlar.Yanı korkutmamıstır herhalde :) Bu arada tuylerı sorun edıyorsanız sıze tavsıyem ıran kedılerınden uzak durun.gercı onlarda en sevımlı olanları ama....
Sosyal ağlarda paylaş

Ya patik onlar da çok çirkin, burunlarına araba çarpmış gibi :D[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 29 Eylül 2004 22:02 tarihinde demiş ki:
Ya patik onlar da çok çirkin, burunlarına araba çarpmış gibi :D

yok yok uzun tuylu herzaman daha guzel.tepsı suratlılar ama cok sırınler. kedı zaten karızma hayvan, bunlar daha bı karızma.Zaten bu yuzden cko pahalılar. hayvan amma populer ve pet shoplarda. cookerlar 250 dolar ıran kedılerı 300 dolar bızım burda. ve ınanırmısın adam her gun 1 tane satıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ILuVaTaR_, 29 Eylül 2004 23:09 tarihinde demiş ki:
gule gule kullan :D

Dimi kopardın ya bu uykulu halimle[signature][hline]Zegna 7.2.2004 tarihinde bir bar cikisi demis ki
Olm adamlar ucuyor bende bisey yok
Olm ne ictiniz ki bu kadar
Biz once rakı ictik..
Eee???
Sonra ben rakı ictim....
Sosyal ağlarda paylaş

yatağın sınırına süt koycan ona, gelicek :) bu esnada biraz güven kazanmasını bekleyip hafiften sevicen vb. o alışır yavaştan.

bide oyuncak bul sallanan bişi ipin ucunda falan böle . gerisi gelir. günün çoğunda uyuycak zaten.

kum aldın dimi bide :=) etrafı koklamaya başlarsa koltuk arkası vb boynundan tutup kuma götür, bunu 1-2 kere daha yapınca o alışır.

kumu böle çok açık ortada bi yere koyma, en az bi tarafı duvara baksın, köşe olursa daha iyi.

süt oranını belli bi seviyede tutman lazım, çok verirsen çatlar, ne kadar içeceğini bilemeyebilir.

sadece sütü emmeyi biliyor olabilir süt tasına burnunu sokup beklerse sebebi odur. önünden alıp tekrar koycan gerekirse ağzına parmağında biraz süt bulaştırcan ki anlasın olayı.

çok seyrek de olsa arada bi su içer kedi.

.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair

[Bu mesaj Norak tarafından 30 Eylül 2004 10:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...