Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARADA KALMASIN

geezus

Öne çıkan mesajlar

Abi internetten tabiki insanlar tanışıyor kaynaşıyor evleniyor gayet normal illa herkes birileriyle tanışmıştır artık çok doğal

ama kalkıp bir kıza

Güzelsin, seninle tanışmak istiyorum dersen kıçımızla güleriz.
Böyle muhabbet mi olur ya?

bir iki bişey sorarsın muhabbeti ilerletmeye çalışırsın zamanla samimileşirsin msn di cart curt camsex yaparsın sonra buluşursun budur yani.

çok yaptım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

abi yavşamak değil ki bu. Ben açıkcası sözlüğün çok ekmeğini yedim bu konuda. Bir kere olsun da çok güzel yazmışsın nbr asl demedim.

Ya mesaj atarlar bir entry e tartışırz falan zamanla gelişir ya da ben mesaj atarım aynı şekilde.

yani, güzelsin, tanışmak istiyorum inanılmaz basit ve saçma bir laf. Ha yolda laf atmışsın geçene, ha burada güzelsin tanışalığımmı bağayan demişsin aynı şey aynı kroluk.
Sosyal ağlarda paylaş

e real life ta da aynısını yapan var. direkt gidip senden çok hoşlanıyorum ve de güzel buluyorum diyen. paticikten de var konu açıp soran , böyle diyim mi kıza ya da dedim diyen. millet te görüşünü söyler iyi de, ya da deme, of neden öyle dedin diye fln.

taktik meselesi yani bu. komiklikle alakası yok. burada komik olan, ya da garip olan, bence ''bayağı'' olan tek olay, mesajı alanların tavrı, mesajı olay haline getirmeleri. sanki çok mühim bi olaymış gibi. tabi altında biraz da bak bana, ya da benim kıza başkaları da yazıyo, nah görün gibi çok basit bir alt yapı da yatmıyor değil...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...