Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MLG Orlando Finaller

Oymanq

Öne çıkan mesajlar

Oymanq said:

Eğer bu stephano nestea'den sonra dünyadaki en iyi zergse zergler dükkanı kapatsınlar. Çünkü Code Z seviyesinde oynayan boxera yeniliyor. Gerçi öle bi ırkı varki simitçide oynasa mule atabiliyor.
Stephano nedense kendi tarzının (mass ling -> infestor -> ultra) dışında bir ZvT oynadı, muhtemelen kendine fazla güvendi. Boxer da kusuruz saldırı zamanlamalarıyla "star sense" denilen olayın ne olduğunu bir kez daha gösterdi. Ben iki oyuncuya da hayran olsam da Stephano'nun daha ileri gidebileceğini düşündüğüm içni onun kazanmasını istiyordum ama bu maçlara bakıp Boxer'ın Code Z seviyesinde oynadığını söyleyen biri TvZ'den bir simitçi kadar bile anlamıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Oymanq said:

Eğer bu stephano nestea'den sonra dünyadaki en iyi zergse zergler dükkanı kapatsınlar. Çünkü Code Z seviyesinde oynayan boxera yeniliyor. Gerçi öle bi ırkı varki simitçide oynasa mule atabiliyor.
Stephano nedense kendi tarzının (mass ling -> infestor -> ultra) dışında bir ZvT oynadı, muhtemelen kendine fazla güvendi. Boxer da kusuruz saldırı zamanlamalarıyla "star sense" denilen olayın ne olduğunu bir kez daha gösterdi. Ben iki oyuncuya da hayran olsam da Stephano'nun daha ileri gidebileceğini düşündüğüm içni onun kazanmasını istiyordum ama bu maçlara bakıp Boxer'ın Code Z seviyesinde oynadığını söyleyen biri TvZ'den bir simitçi kadar bile anlamıyordur.

Evet hero vs puma maçını ve 1-1-1'e karşı colo basılır tezinden sonra simitçiyle kapışırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Gsl players progress.

http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/GOMTV_Global_Starcraft_II_League/Player_Progress

Not: Bu mesaj bilgi amaçlı olup terranın OP'liğine bir dokundurma yapmamaktadır. Sevdiği oyuncuların takip etmek isteyen gençlere hitaf edilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...