Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eve Yemek Servisi

Iggy

Öne çıkan mesajlar

şimdi ben Ankarada oturuyorum. Sanırım Istanbulda bazı yerler varmış bizzat her öğününüzü eve getiren.

internette biraz baktımda Ankarada böyle birşey bulamadm. Aylıkm600tl civarı bi para ayırsam falan böyle bi hizmet bulabilir miyim acaba? Versem aylık menümü gelse ne güzel öğün öğün. spor açısındanda nefis olur.

var mı hiç bildiğiniz böyle biyer
teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

ev bilkentte.

fistan şimdi durum şu aylık anlaşiyim uğraşmiyim bidahaveriyim listeyide aylık diyorum. 6 gün p90x, 3 gün amerikan futbolu, bide 8 tane ders aldık bu dönem yetemedikçe fastfooda ona buna sarıyorum. tam zamanına göre ayarlasam herşeyi, tam istediğim yemekleri filan yağsız, tuzsuz vs süper olcak
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

yemeksepetinden düzgün ev yemeği bi öğün 15 20 lira tutar. gerçi adam da tam o kadar ayırmış sdfls

aynen oda var.
ya yemeksepetinden iste iste günlük 60-70tl gidiyo

bide biraz daha istediğim yemekleri istiyim öğün öğün.
nebbiliyim ıspanak, tavuk gögüs, yumurtarlar vs ne biliyim işte bi diyet planı bi bişiler sdf
Sosyal ağlarda paylaş

sana anne lazım. öyle istediğin yiyecekler, istediğin saatte düzenli, lezzetli. oturduğun mahallede sor soruştur, bakkala, kapıcılara falan. belki etrafta vardır böyle aylık 500-600tl e senin istediğin gibi yemek yapacak bir ev hanımı. iyi para yani bu devirde kendi bütçesine katkıda bulunur.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

sana anne lazım. öyle istediğin yiyecekler, istediğin saatte düzenli, lezzetli. oturduğun mahallede sor soruştur, bakkala, kapıcılara falan. belki etrafta vardır böyle aylık 500-600tl e senin istediğin gibi yemek yapacak bir ev hanımı. iyi para yani bu devirde kendi bütçesine katkıda bulunur.

ya lezzetli olmasın dert değil, zaten spor saolsun lezzetli yemek yememeye alıştık anasını satiyim. ama aşırıda çirkin görünmesin yani ahah azıcık yiyesimde gelsin. şu ara yemeksepetine aylık 2-3x asgari ücret ödüyo gibi bişeyim.

ya mesela getiricek sabah 9da bi bırakıcak. oglen 12de, sonra 5 gibi vs. bu zor tabi.

yada sabahtan toplu bırakıcak en güzeli.

böyle bişey lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim gibi oturduğun mahallede bulabilirsen böyle bi ev kadını mesela yapar sana 2-3 günlük yemek. haftada 2 kere yapsa iyidir. ne olacak çorbası, sulu yemeği, sebze yemeği, et yemeği. idare edersin 3 gün mesela. yani illa öğün öğün kapına gelmesede olur herhalde hehe. ne olacak koyarsın yiyeceğin kadar tnecereye ısıtırsın yersin. daha verimli daha iyi olur aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

bilkentte pek bulamam dediğin olayıda, dreaglothun dediği gibi bilkent2de ev yemekleri yapan biyer var. yarın bi orayla konuşucam inşallah sonuç alabilirim.

ya aslında böyle bişey kurmak lazım ankaraya iyi para var. sat yalan sosyeteyede öğün başına 50ye.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

dediğim gibi oturduğun mahallede bulabilirsen böyle bi ev kadını mesela yapar sana 2-3 günlük yemek. haftada 2 kere yapsa iyidir. ne olacak çorbası, sulu yemeği, sebze yemeği, et yemeği. idare edersin 3 gün mesela. yani illa öğün öğün kapına gelmesede olur herhalde hehe. ne olacak koyarsın yiyeceğin kadar tnecereye ısıtırsın yersin. daha verimli daha iyi olur aslında.

düşündüm de çok güzel iş yalnız.600-800 tl alacaksın 2 günde bir gidip 3 5 saat yemek yapacaksın sonra boşsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...