Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izlenen dizileri

yav

Öne çıkan mesajlar

mantıken onu biliyosun ama değişik bir içgüdü var işte insanın içinde
sen büyüyene kadar bak bu dedenden bu amcandan bu babadnan çocukluğundan falan diye kitaplar dergiler gösterince sana insanlar sen de heralde ben de gömmeliyim saklamalıyım diye kodluyosun :D öyle bişiler
neyse gereksiz tabi
ben şu dock şeylerine bakayım bir
2012'ye doğru alırım heralde
Sosyal ağlarda paylaş

bazı diziler filmden sitelerden kalkıyor,
her istediğin diziyi öyle şak diye bulamıyorsun. biri tekrar ripleyecek de, paylaşacak da, anca öyle buluyorsun.
o yüzden bulduğun diziyi indirip saklamak en mantıklısı.

ayrıca "izlemek istediğin diziyi tekrar indirip izlersin abi çok kolay" iyi de, bir diziye heves edip hemen hdd'den açıp izlemek var,
bi de akşama downloada bırakıp ertesi gün hevesin kalırsa izlemek var.
Sosyal ağlarda paylaş

izlediğiniz diziyi neden arşivleme ihtiyacı duyarsınız onu geçtim bunun için neden yüzlerce lira para verip hdd alırsınız ki? dünya kültür mirasını mı korumak istiyorsunuz nedir derdiniz kuzum?
sene olmuş 2011 elini sallasan 8-16mbit bağlantıya çarpıyor. bir dizi desen 1080p olanı 700mb ancak tutuyor yapmayın etmeyin. şu an yaptığınız işin dünyanın en gereksiz işi olduğunun farkında mısınız? off yareppim elim ayağım titriyor sinirden şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

izlediğiniz diziyi neden arşivleme ihtiyacı duyarsınız onu geçtim bunun için neden yüzlerce lira para verip hdd alırsınız ki? dünya kültür mirasını mı korumak istiyorsunuz nedir derdiniz kuzum?
sene olmuş 2011 elini sallasan 8-16mbit bağlantıya çarpıyor. bir dizi desen 1080p olanı 700mb ancak tutuyor yapmayın etmeyin. şu an yaptığınız işin dünyanın en gereksiz işi olduğunun farkında mısınız? off yareppim elim ayağım titriyor sinirden şu an.

önceki postumda dediğim gibi eski dizileri bulmak o kadar kolay olmuyor.

bi site vardı the byrds of paradise'in http linklerini içeren, sonra bir daha bulamadım.
torrentten 1080p bulunabiliyorsa bir bulsan, ben yine de arşivliyim onu ne olur ne olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

önceki postumda dediğim gibi eski dizileri bulmak o kadar kolay olmuyor.

bi site vardı the byrds of paradise'in http linklerini içeren, sonra bir daha bulamadım.
torrentten 1080p bulunabiliyorsa bir bulsan, ben yine de arşivliyim onu ne olur ne olmaz.

zamanında tv'de SD olarak yayınlanmış ve hiç bir zaman retail DVD olarak bile release edilmemiş bir diziyi torrentte 1080p halinde bulmak istiyorsun?

bol şanslar.B)-
Sosyal ağlarda paylaş

tamam işte onu diyorum,

ilerde de belki "hiç bir zaman 3980p yayınlanmamış, lazerlight teknolojisiyle üretilmemiş diziyi bulmak istiyorsun, hahaha komik misin" diycek birileri?

bir de şunu es geçiyorsunuz, belli bir süreden sonra torrent dosyaları siliniyor. yani şu an o dosyayı buluyor olmanız bundan 1 yıl sonra da orda durucak anlamına gelmez.
"mantıksız iş yapan birisinin teki" o diziyi harddiskinde saklayıp geri upload etmezse
veya diske sahip olan birisi tekrar riplemezse,
bulamayabiliyorsun diziyi.

ayrıca daha önce de dediğim gibi, o sırada canının istediği diziyi hdd'den açıp izlemek varken downloadın bitmesi için ertesi günü beklemek arasında fark var.

ha, bunları önemsememeyi seçiyorsanız, o sadece sizin keyfinize bağlı bir iş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...