Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyutuluyoruz(sunuz)

micha

Öne çıkan mesajlar

Lind3r0th said:

Eskiden hamallık çoktu şimdi az o yüzden size eskiden zor şimdi kolay geliyor hoş kolay dediğiniz kısmı başaranda wow topluluğunun yüzde kaçı orası ayrı bir tartışma konusu yoksa sen,ben,o biz o gruba malesef giremiyoruz bu yüzden neden bu kadar dert ediyorsun =)

aslında olayın hammalıkla alakası yok sana şöle bir şey söyleyim item lvl ı 378 olup 10k dps yapan adamlar war oda ragnaros kesti content bitirdi şimdi bu mu güzel olan? firelands ilk geldi daha ertesi hafta trashlara nerf geldi, 2ay geçti komple nerf geldi böle olunca ne oluyor oynanan oyun oyun olmaktan cıkıyor. gecen pug bi fl raidinde retri pala 378 ilvl ı var 4 parca set adam inquisition açmadan dps yapiyor 14k dps yapior stand still fight bide aynı gearla ben 28k yapiyorum e ben de kesiyorum ragnaros bu da kesiyor bence cok saçma bu olay, kendi classına yetemiyorsan content diye de ağlamıyacaksın. en azından bu bahsetiğim adamların kesebilmeleri bile buyuk fail

Ayrıca contentlerin(güncel olanın) pug yapılması bu olayın nekadar kolay oldugunun ıspatı her aksam kurulan alelade pug gurupları FL de 6/7 yapiorsa ne venti var ne koordinasyonu var demek ki cidden cok kolay yani. 10/25 man raidler aynı madem guild bulmak ta zor deil en azında puglanabilir bir content olmasın hc puglayanlar bile mevcut bazı serverlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

olorin doğru diyorsun ama şunuda unutmamak gerekiyor sen bir oyun yaparken sadece bir kesime hitap etmiyorsun ki bu en büyük hata olur kazanç yönünden blizzard bunu anlayıp oyunu daha casual hale getirdi ben oyuna başladığımda 23 yaşındaydım baya böle hardcore oynuyordum şimdi neredeyse 30 yaşıma giricem çalışıyorum eskisi gibi zaman ayıramıyorum ama bende birşeyler elde etmek istiyorum sonuçta çok klişe bir laf olucak ama sende bende aynı parayı veriyoruz sen birşeyler elde ederken ben edemezsem o zaman para vermeyi bırakırım o zaman blizzard para kazanamaz diye böle gider.

Kısaca özet bu duruma oyunu birazda biz oynayanlar getirdi ha bu grupta sen yoksundur belki ama azımsanmıcak bir kitle var ve bunu blizzard gözardı edemez.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Jeeztro said:

micha, muhtemelen cevap vermeyeceksin de. tek sormam istediğim, o yazdıklarınla, uyutulma kısmını birleştiremedim. blizz şunu yapıo asus bunu yapıo tamam da yani ne ? kim uyutuluyor neden oluyor bunlar ? aman allam

Ok
l
neye ok anlamadim ki ? nerde uyutuluyoruz abi cddiyim bi açklama yap.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...