Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gold aldım, nasıl elime ulaşacak?

rapper256

Öne çıkan mesajlar

Lethbrika said:

Artık gayette işe yarıyor.Rr70'e kadar bütün setler parayla satılıyor ki her bir parça için 10ar gold vermekte az değil.
10 rank daha bekler, normallerini alır ne biliyim. illa ki alıcaksa bile pvp questleriyle filan topanıverir çok bir şey istemiyor onlar. ayrıca bir choppanın warlordunu sovereigne değişmem mesela. çok büyük bir fark yok worn sovereign ve warlordlar arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

Siz nasıl Age Of Conan gibi bitik bir oyuna para verebiliyorsanız bu oyunada gayet verilir.Çıktıda biz oynamıyoruz sanki Dark Millenium'u.O oyun 2 yıldan aşağı çıkıcakda biz görecez.Güldürmeyin lütfen...
@Marl0_on
Niye beklesin ?
Kendi keyfine kalmış adamın beklemek istemiyordur belki.Gayette alabilir.Ha gidip bir şekilde oyunda para kasıp alır veya böyle bir yönteme başvurabilir...Tamamen adamın keyfine kalmış bir durum ve bunu eleştirmek kimseye düşmez...
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın tamamen adamın keyfine kalmış. ben sadece dün warhammer resmi forumlarında okuduklarımı söyledim.

öyle işte benim hastalığımda age of conan başka mmo lara geçiyorum 1 ay oynuyorum sonrasında geri dönüyorum :D

arkadaşlara dark millenium derken gerçekten beklediğim bir oyun ona da bir baksınlar ilgilenirlerse gelsinler diye dedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Marl0_on said:

goldun kullanışsız olduğu bir oyunda hata etmişsin.

kullanışsız değil abi, para lâzım oluyor ileriki levellarda. pve questleri yapmıyorsan da rvrden para kasamıyorsun. eh bi 100 gold da işimi görür. ama ben almışken 500 gold aldım. maille elime ulaştı.
Sosyal ağlarda paylaş

marvella said:

bence oyun hala canavar gibi hicte bitik degil kendi fikirlerinizde olumsuz düsüncenizle insanların oyun zevkini kacırmayın lütfen sonucta bu arkadas bi yardim istemiş troll yapmana gerek yok

burası garbage olmamasına rağmen trolller fink atıyor. temizlemeli bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

oyunun durumundan ziyade, goldun neredeyse hiçbir işe yaramadığı bir oyunda golda para vermek saçma.

gold çok işe yarıyor, sen gel bakayım 30 level'a adam gibi pve questi yapmadan, bak bakalım alabiliyor musun conquest seti. ayrıca mount almak için de 14 goldu bulamıyorsun butcher yapmadan. ancak ea storedan sturdy mount package alırsan oyun parası vermeden mount alabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

haklısın tamamen adamın keyfine kalmış. ben sadece dün warhammer resmi forumlarında okuduklarımı söyledim.

öyle işte benim hastalığımda age of conan başka mmo lara geçiyorum 1 ay oynuyorum sonrasında geri dönüyorum :D

arkadaşlara dark millenium derken gerçekten beklediğim bir oyun ona da bir baksınlar ilgilenirlerse gelsinler diye dedim :)

dark millennium bomba olacak. collectors editionı falan çıkar umarım oyun çıktığında.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...