Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 12

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Ya 3 büyük ligteki büyük takımlara baktım ama Barca-Real dışında hepsinin eksik olduğu bişileri illa var.

İtalya'da Inter'in sadece savunması iyi, kanatlar ve forvet nanay. Milan'ın da orta sahasında iş yok, açıkları yine kötü.

Chelsea eski gücünde değil, Arsenal'de orta sahaya Song dışında adam bile bulamadım. ManCity'nin açıkları olsa direk onu seçecem ama onda da açık yok paso ST dolu takımda.

5 yıldız olaraktan hangi takım ve taktik ne önerirsiniz, tek ön liberolu ve AMR-AML şeklinde açıklarla oynamayı seviyorum önüne ara pası atmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

formation aslında çok aşırı derecede önemli değil , en çok tutulan taktik 4-1-2-1-2 şu anda göbeği ve orta sahayı kalabalık tutmak hem savunma hemde seri biçimde atağa çıkmakta çok faydalı oluyor.bence oyunun en önemli taktik yeri custom tactics zamazingosu.iyi kurcalayın , oyununuza en uygun sistemi oluşturun.ben genellikle kısa paslarla oynuyorm ve adamların ileri doğru haldır haldır koşmasını değilde topa doğru yaklaşıp top alıcak şekilde gelmelerini ayarlıyorum.atak seçimlerinde shooting ve crossing 70 civarlarında passing 50 lerde.defansıda dengeli biçimde ne çok geri yatıcak nede ileri çıkıcak şekilde ayarlıyorm.arada saçma sapan hatalar yapmadığım sürece kolay gol yemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fifa 11'de kalecileri harcarken 12'de feci sıçıyorum bende son vuruşlarda iyiyim diye övünüyordum oyun çok kolaymış onu anladım.siz nasıl yapıyosunuz son vuruşları ?özellikle yakın mesafeden,yakın direk uzak direk plase filan farketmiyor çoğu zaman kaleciye takılıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Head to Head maç yapıyorum, adam Barça'ya Neymar ve Ronaldo'yu almış???? nasıl oluyor bu ya, kafana göre kadro yapabiliyomusun edit teamden? yoksa transfer mi yapıyosun trade şeklinde, veya puan biriktirip öyle mi alıyosun adamları? ve hangi başlıktan yapılıyor?

Gerçi lvl 2 olmama rağmen adama 4 tane çaktım ama olsun öğrenelim şu olayı asdsadda
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

fifa 11'de kalecileri harcarken 12'de feci sıçıyorum bende son vuruşlarda iyiyim diye övünüyordum oyun çok kolaymış onu anladım.siz nasıl yapıyosunuz son vuruşları ?özellikle yakın mesafeden,yakın direk uzak direk plase filan farketmiyor çoğu zaman kaleciye takılıyorum.

1e1de yerden köşeye bırakmayı ben de ancak çok iyi şut özelliği oyuncularıyla yapabiliyorum, gerisine hafif havadan köşelere asıyorum genel de giriyor.

Kaleciler zaten süper olmuş, sağlam bi kaleci tüm stoperlerden daha güven veriyor
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ranked maçlarda sana standart kadroyu veriyor yalnız , custom gamelerde attığın maçlar istatistiklere kaydolmuyor :) bu arada id: cmnchr ekle istersen arada maç atarız.

cenabetliğimi burayada sürdüm , 5 saattir falan serverler yalan olmuş açılmıyor. :D

Originde genel problem var evet.

iyi ama defansı tactical yapmadıkça Ranked maç seçtirmiyorki, Legacy defansla illa Unranked oluyor, gerçi levelim artıyor ama dediğin gibi istatistik tutmuyor sanırım.
Tactical defence için çalışmaya da üşeniyorum çok fazla tuş kombinasyonu istiyor:)
Neyse biraz daha kurcalayayım onlayn sezon olayı falan nasılmış tekrar yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle ufaktan yardımcı olmaya çalışayım , teammate containi X yada kare tuşuna al , contain A da kalsın.sürekli teammate contain kullan kendi adamınlada muhtemel pas gidebilcek kanalları kapatmaya çalış.adam değiştirmeyi manual yada air ballsa alman gerekiyor tabi bunu yapabilmen için.tactical defence in genel mantığı bu , adam seçip tackle ile top almaya çalışırsan her maç 10 yersin :)
Sosyal ağlarda paylaş

korsan windowsunta allah belasını versin 5-6 maçımı sırf o masaüstüne attı diye kaybettim.ne alakaysa direk connection lost verip yenilmiş sayıyo :/ 19 galibiyet 5 beraberlik 9 mağlubiyetim var fena gitmiyoruz şimdilik.bazı maçlarda da aşırı lagtan oynayamıyorm sıyırmak üzereyim.
Sosyal ağlarda paylaş

ManCity-Liverpool maçı yaptım demin Sergeipyt bilmemne diye bir elemanlan.
3-0 öne geçince son dakkalarda kaleci Hartlan açıldım ve çalımlarla gide gide ceza sahasına bikaç metre kala sol ayakla 90'a füzeyi çaktım asasadasdas adam fıttırmıştır garanti, keşke replayi kaydetme imkanı falan olsaydı

Bi de çok aradım ama çıkmadı, sorayım; Normal teketek Custom Gameleri default kadrolarla oynama imkanımız yok mu? Yani dediğim edit/transfer olmadan düz kadrolarla oynamak için naapmak gerek, tactical-legacy defence olayıyla mı değişiyor nedir bunun kuralı?? yoksa illa sezon mu oynamak lazım böyle bişi için?
Sosyal ağlarda paylaş

galiba online-custom games kısmından head to heade girince orjinal kadrolarla istatikler olmadan oynanıyo.

bu ara kupa sezonu başlamış, az evvel çeyrek finalde müthiş güzel bi maç yaptım.rakip r.madrid ben barçaydım 1-0 öne geçtim adam 2-1 yaptı ama ikimizde müthiş goller kaçırdık 3 er topumuz direkten döndü galiba.89. dakikada 2-2 yaptım uzadı maç.rakip 117 de 3-2 yaptı 119da kornerden piqueyle 3-3 yaptım penaltılarda da yendim adamı :)) inanılmaz keyif aldım geri düştüğümde bile maçtan valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
fizban said:

bi oyniyim dedim 3 ay sonra falan pc'den, yahu hala ultimate team de her maç sonu kopuyorum. yaşıyor musunuz siz de bu sorunu ?
evet. sende kablo kullanıyodun dimi seren? biz denedik kablo kullanıcıları modem den dolayı ultimate team de mac sonu dataları yollayamıyo ve daha cozum uretememisler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...