Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ona mesaj atıcağına buraya yaz - topiki

Suark

Öne çıkan mesajlar

mesaj atacağım kimsem yok, olmasında zaten, hayatıdma fazlasıyla sorumluluk var bi de kız arkadaş beni baya baya yapar.

Aslında bi kardeşim var mesaj attığım o'da bu sene üniversiteye başladı ama gittiği bölümün öğretmenlik için formasyon olayını falan değiştirmişler, reklamcılığa giricem diye tutturdu, şimdi yine sınavlara hazırlanıyo seneye yine baştan başlıyıcak.

Ulan ben 1 yılı dolduramadan üniversiteden hele ki elektronik müh. gibi bi bölümden ayrılmak zorunda kaldım, şimdi o bölüm beğenmiyo ya gidip boğasım geliyo. Gerizekalı...
Sosyal ağlarda paylaş

bugün finaller sebebiyle evime geri döndüm. 2 ay önce ayrıldığım kahpe ile karşılaştık.

çok ilginç bir ayrılış sürecimiz olmuştu. ben üni için uzaklara gidince başkalarıyla fingirdemişti, ben de seçim yapmasını söylemiştim ve diğer tarafta kalmayı tercih etmişti. :D ahaha, sebep olarak da uzakta olmamı söylmişti, haklıydı.

bugün bilardo oynamaya gidelim dedik. bir baktım pencereden, bizim hatun da içeride. o gavat da vardı yanında ve 3-4 kişi daha vardı. ilk geri dönelim dedim arkadaşlara, döndük girmeden. sonra niye girmiyoruz ki ulan biz dedim, gelin dedim... girdik, oynadık oyunumuzu.

40-50 dk sonra kalktı bunlar. geçiyor karşımdan, yere bakarak. kolları da kıpırdamıyor hiç, bayağı bir kasıldı geçerken.

biraz rahat ol ya, o kadar triplere girmene gerek yok. zaten ufak şehir, hep pişti olacağımız için alışmak en iyisi bu durumlara.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...