Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Beşiktaş Çarşısı, Beşiktaş'ın başının belası!" mı?

Pascal

Öne çıkan mesajlar

Çarşı grubuna karşı sempati duymayan beşiktaşlı çok azdır. İnönü'de deplasmanda her maça giderler. Boğazları patlayana kadar tezahurat ederler. Bunlar adamların iyi yanı tamam. Bi' de kötü yanları var ki bencezaman zaman iyi yanlarını göz ardı ettirecek kadar bıktırıyor.

Ben kapalı tribünde adamların her maç kendi arasında kavga etmesinden bıktım arkadaş... Yeter ya takım şampiyonluğa gider bunlar kendi aralarında kavgaya tutuşur takım kötü gider yine aynı. Alen gelecekte ayrılın diyecekte öyle ayrılacaklar. Bir de diğer izleyicilere sataşmaları da cabası. Bir de kendi kendilerine maç içinde tezahurat yapıyorlar, artık o konuya girmeyecem çünkü bende bu noktada onlara katılıyorum. Evet çok yanlış bişey ama napıyım hoşuma gidiyo![signature][hline]Nukem_Verite, 31 Temmuz 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
ben paticik falan değilim abi insanım ben
Sosyal ağlarda paylaş

Meşhurdur bjk nin taraftarının maçlarda kendileriyle kavga etmesi =)
her tribünde varki.

Ya içip içip geliyorlar
bi kere kavga çıkmıştı önümde iyi arkadaş bunlar
aynen şöyle oldu
-hadi skilmiş fener die bağıralım
-bize ne lan sken skmş ne barıcaz
-sana noluyo lan
-sus lan skık
-*çotank*

herifler kavga ediyor biz gülmekten yarılıyoruz=)

evet çarşı tezahuratları bıktırıyor bazen maçın başında ve sonunda yapılması uygun olur bence.
Zaten artık herkes biliyor dünya biliyor.
Ayrıca kapalıdan bağırmayıp çekirdek çitleyip maç izleyen insanlar hiç hoşuma gitmiyor.Onlara bağırmakta haklılar.(değiller ama bence haklılar)
gitsinler yeni açığa eski açığa.[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

Obaraaaaa arada açık tibünlere niye b.k attın ki?
Canımız çıkıyo bizim orda, ne çekirdeği ayakta durmaya yer yok.... Giriş ayrı çıkış apayrı dert... Bi de polisiyle ayrı uğraş....

Çarşı herşeye karşı sonuçta... Besleme bi tribün olmadıkları için özgür irade ile kafalarına göre takılıyolar. Doğru da yapıyolar, taraftar kimsenin adamı olmamalı, sonuçta bizler formaya aşığız, içindekilere diil!![signature][hline]Hell on Wheels - Motorcyclemania
Sosyal ağlarda paylaş

besıktasta arkadas gormus fb plakalı bi aracı park etmısler carsıya aracta cam, kaput hiç bişi bırakmamıslar =o)[signature][hline]n0body 16 Temmuz 2004 10:34 tarihinde demişki ::[b]
ben ekran kablosunu direk kendime bağladım daha iyi performans alıorum valla
(insanda kablo girişi nerde? diye sormayın söliyemem ayıp)
Sosyal ağlarda paylaş

aha vodan sen mi geldin gene başlarız biz şimdi senle gene kapışmaya buralarda senin yokluğunda başkalarıyla dalaşıyordum iyi sen geldin... taraftar suçlu tabi ki suçu işleyen o ama bu oraya o arabayı parkedenin aptal olmasını değiştirmez...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol salakmış ordakiler hayvanlık yapıyor demiyorda arabayı parkedene laf ediyor.
Bunun yanında "fb stadı yanına gs plakalı araba parketsende aynı şey olur" eğer böyle birşey olmuşsada aynı olayı yapan fbliler hayvandır.Her takımda bol miktarda hayvan yetiştirdiğimiz bir gerçek.[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

arabaya zarar veren sutten çıkmış ak kaşık demiyorum ben ama o arabayı oraya koyan adamın aklından şüphe ederim ben... neye güvenip de oraya koyuyor o arabayı... ben şahsen zarar vermesem de fb gs plakalı araç gördüm mü sürücüye pis pis bakarım bi de bu adamların bu aracı beşiktaşta kazanın önünde gördüklerini düşün çıldırır adam dalar araca orda sahibini bulsa onu da parçalarlar... ha doğru mu bu değil tabi...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yeminlen anlamış değilim ne gibi bir mantıktır takımına göre muamele yapmak merak ediyorum ailenizde hiçmi yok başka takımlı onlara ne yapıyorsunuz?Onlarında yüzüne pispismi bakıyorsunuz?Yoksa illaki plakasımı olması lazım?Eskiden tek saha içi şiddet denirdi şimdi dışarlara kadar taştı.
Fb-prag maçında stada 2tane gs formalı adam gelmiş onları ne yapıcaklardı çarmağa gerip orta sahayamı asacaklardı?[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere sen ne biçim bi yetkilisin ki bana ulan diye hitap ediyorsun... ikincisi ben demedim ben gelirim oraya seni indiririm aşşaya diye oraya git seni polis bile kurtaramaz dedim ben tasvip etmiyorum bu olayları ama yapacak bişi yok diyorum sen beni sanki bunlara arka çıkıyormuş gibi gosteriyorsun evet kabul ediyorum en deli taraftar bjk çarşı tayfası ama bu adamlar hep boyleydi hep boyle olacak bunu hemen hemen herkes bilir bunu bile bile de bu adamların türediği takıldığı mekana gibi fb plakalı araba koyarsan o araba tabi ki parçalanır...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse

[Bu mesaj fortinbras tarafından 28 Eylül 2004 16:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır edemezsin senin oyle bi hakkın yok burda... yetkilisin diye bana hakaret edemezsin.. yetkili adam neye nasıl tepki vermesi gerektiğini bilmelidir... yetkili adam taraf tutsa bile belli etmemelidir en azından diğer tarafların da biraz hakkını korumalıdır az da olsa...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

ulan lafı çok samimi insanlar arasında hakaret olamayabilir ama biz senle iki samimi arkadaş değiliz burda bir forum ortamında fikirlerimizi paylaşıyoruz ben nasıl sana ulan lan len vb gibi laflar demiyorsam sen de bana dememelisin
ben o hayvan diye belirttiğin insanların tarafını tutmuyorum ama bu yapılan harekete karşı yapılan haraket insancıl olmasa da doğal bir sonuç diyorum...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

go home fiz ! =)

adama bush muamelesi yapmayın.

ya arabanın parçalanması tabiki yanlış.
Ama bu fenerlilerdede hiç akıl yok be kardeşim :P
sen git fb yazan plakalı aracı bjklilerin ortasına koy.
aynı şey fblilerde olmayacak sanki
Ben gidip fb derneği önüne bjk plakalı araç çeksem parçalarlar.
Bizim vardı hipneler evin önünde çizim çizim etmişler resim çizmişler eşşolueşşekler.[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...