Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baruter'e 1 yıl hapis istemi

Fin

Öne çıkan mesajlar

Atatürk'ü sev diyen yok sana. Saygı duyman bekleniyor genellikle. Zaten aklı selim Türkiye'de yaşayan her vatandaş Atatürk'e bir derecede saygı duymalı. Nedenleri tarih okuyarak anlaşılabilir.

Bir inanmayanın ise müslümanlığa saygı duyması gerekmiyor. Hatta bu yobazlardan bıkıp ateist olmuş dahi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

şimdi bahadır baruter zaten bayağı kötü bi karikatürist, sırf ismi şanı ağırlığı olduğu için hala büyük dergilerde çizebilen bir adam. eğer penguene uykusuza bugün yeni yetme karikatürist olarak başvursa direkt red alırdı. Ne çizimleri çizim, ne espirileri espiri. Öyle olunca da ekstrem şeylerle ilgi çekmeye çalışıyor. Bi işte sağa sola bok çizip leşliği abartıyo, bi cinsel fantaziye veya tecavüze takıyo kafayı falan öyle öyle ilkokulda bile yapılmayacak espirileri aşırılıklarla süsleyip ilgi topluyo. Bakın söz konusu espiriyi açın, objektif olarak bakın, en ufak bi güldürme, tebessüm etme hadi onu da geçtim "iyiymiş" dedirtme şansı var mı bunun? Öyle işte. Bu sefer de bunu denemiş adam. ilgi de gırla, daha ne olsun? Boş yere tahrik, troll.

bu karikatürü ilk gördügümde aklıma direk bu gelmişti ama cizimleri iyidir. oraya laf yok ama iyi trolledi cevap vermeseler halbukisi kimse duymayacaktı simdi herkes duydu
Sosyal ağlarda paylaş

anaconda said:

Dinin kendisi söylüyo isteyen inanır diye.

cerebralis said:

ya inancını dile getirmek neden saygısızlık oluyo ki,ben koyu bi müslüman olsam inançsız birinin allahın varlığını kabul etmemesi ve dile getirmesi beni bu kadar germezdi.inanıyosan zaten inanıyosundur,noluyo yani bu karikatürü okuyunca inancın mı zedeleniyo.
biz zaten farklı görüşlerin,inançların varlığını bi kabullenebilsek..
tamam inandığın tanrına,peygamberine küfredilse direk saldırı amaçlı ''ayıp ama'' dersin çok istersen ama ordaki ç.k kadar yazı da bence hiçbi aklıbaşında müslümanı germez.

İnancını dile getirse bişey olmaz ama orda direk inananlara bok atma yapmış.

Atatürk'e burda hepimiz önem veririz sevmeyen tek tük birileri çıkabilir ama genelimiz sever aynı Atatürk mevzusunda olduğu gibi önemli olan karşı tarafın rahatsız olup olmaması. Bu ifade özgürlüğünden daha önemli.

"Allah yok, din yalan" burada nasıl bir bok atma var? Nerede bok atmış?
Sosyal ağlarda paylaş

anaconda said:

Dinin kendisi söylüyo isteyen inanır diye.

cerebralis said:

ya inancını dile getirmek neden saygısızlık oluyo ki,ben koyu bi müslüman olsam inançsız birinin allahın varlığını kabul etmemesi ve dile getirmesi beni bu kadar germezdi.inanıyosan zaten inanıyosundur,noluyo yani bu karikatürü okuyunca inancın mı zedeleniyo.
biz zaten farklı görüşlerin,inançların varlığını bi kabullenebilsek..
tamam inandığın tanrına,peygamberine küfredilse direk saldırı amaçlı ''ayıp ama'' dersin çok istersen ama ordaki ç.k kadar yazı da bence hiçbi aklıbaşında müslümanı germez.

İnancını dile getirse bişey olmaz ama orda direk inananlara bok atma yapmış.

Atatürk'e burda hepimiz önem veririz sevmeyen tek tük birileri çıkabilir ama genelimiz sever aynı Atatürk mevzusunda olduğu gibi önemli olan karşı tarafın rahatsız olup olmaması. Bu ifade
özgürlüğünden daha önemli.

donup dolasıp aynı seylerı soyluyorsun, kıvırıyorsun esas yazılanlara cevap vermıyorsun, diyor ki insanlar bu ülkede bir çok şeyde ateistleri yada başka dinden olanları rahatsız ediyor, ediliyor,

inananlara bok atmış diyorsun , e bu ülkede inanmayanlara yada başka dinden olanlara hergün bok atılıyor hatta bırak bok atmayı dayak atılıyor, işinden kovuluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tevbe(*) Sûresinin 5 . Ayetinde
said:
Haram aylar çıkınca bu Allah’a ortak koşanları artık bulduğunuz yerde öldürün, onları yakalayıp hapsedin ve her gözetleme yerine oturup onları gözetleyin. Eğer tövbe ederler, namazı kılıp zekâtı da verirlerse, kendilerini serbest bırakın. Şüphesiz Allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

http://images.sodahead.com/slideshows/000012157/3916566679_aww_yeah_meme-53527345771_large.png
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias amacın ne? Kuran tartışmak istiyosan önce tümünü oku sonra gel o surenin başında ilk ayette bahsedilen kesim Herkes değil. Sınırlı bir kesimden bahsediyor

"1) Allah ve Resûlünden,kendileriyle antlaşma yapmış olduğunuz müşriklere bir ültimatomdur:"

Adam tek ayetle dini çürüttü zeki misin?

cerebralis said:

işte zaten şu küçücük patide bile anında yaygaranın kopmasının nedeni bu maalesef.tahammül yok,hoşgörü yok.
hoşgörü dini diye adlandırılan bi din bile olsa ,dinin avukatlığını soyunup egosal durumlarla takım tutar gibi din savunması yapılıyo.inan sen gerilme herkes takılsın kafasına göre,sana saldırmadığı sürece.saldırsa da onun acizliğine ver yine sakin ol.
ama ortada hiçbişey yokken yaygara koparmayın ya artık

Birine durup dururken bok atarsan geri dönüşü olması çok normal bişey etkiye tepki gelir. Adam da durup dururken müslümanları ezmiş. Bunun üstüne müslümanlar rahatsızlık çıkartırsa oturup anlayışla karşılamak dışında yapılabilecek hiçbir şey yok mantıklı bir insan için.

Gerek yok böyle toplumu bölecek saçmalıklara. Saygı lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

anaconda said:

Birine durup dururken bok atarsan geri dönüşü olması çok normal bişey etkiye tepki gelir. Adam da durup dururken müslümanları ezmiş. Bunun üstüne müslümanlar rahatsızlık çıkartırsa oturup anlayışla karşılamak dışında yapılabilecek hiçbir şey yok mantıklı bir insan için.

Gerek yok böyle toplumu bölecek saçmalıklara. Saygı lazım.

Bu bok atmaksa müslümanlık inanmayanları shitstorm'a tutuyor afedersin. Daha müslümanlığın kendisi inananla inanmayı ayırıyor, ikisini eşit tutmuyor ve bu din kamusallaştırılıyor. Bu toplumu bölen bir şey değil de nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

Tevbe(*) Sûresinin 5 . Ayetinde
said:
Haram aylar çıkınca bu Allah’a ortak koşanları artık bulduğunuz yerde öldürün, onları yakalayıp hapsedin ve her gözetleme yerine oturup onları gözetleyin. Eğer tövbe ederler, namazı kılıp zekâtı da verirlerse, kendilerini serbest bırakın. Şüphesiz Allah çok bağışlayıcıdır, çok merhamet edicidir.

http://images.sodahead.com/slideshows/000012157/3916566679_aww_yeah_meme-53527345771_large.png

Ahahahahah abi paragraf ve son cümle kombosu beni bitirdi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

donup dolasıp aynı seylerı soyluyorsun, kıvırıyorsun esas yazılanlara cevap vermıyorsun, diyor ki insanlar bu ülkede bir çok şeyde ateistleri yada başka dinden olanları rahatsız ediyor, ediliyor,

inananlara bok atmış diyorsun , e bu ülkede inanmayanlara yada başka dinden olanlara hergün bok atılıyor hatta bırak bok atmayı dayak atılıyor, işinden kovuluyor.

Müslümanlar ne yapmış ateistlere? Bikaç ayının çıkıp dayak atması dinde olan bişey değil. Dinde isteyen inanır istemeyen inanmaz der. Cahiller yüzünden dini çürütemezsin.

İfade özgürlüğü varsa müslümanlar neden tecavüze uğrayan ateist sergisi açmıyor? Çünkü arada insanlık farkı var.

Ateistlere yapılmış bikaç ayılığın da dinle alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok set çekilmiş anlaşılmak istenmiyo.işte tavır bu.söylenir ama dinlenmez.
bok atmak ne demek ya.yani banane ben giderim ibadetimi yaparım inanmayan istediği kadar yırtsın bi tarafını benim inancımı zedeleyemez ve ben de hakaret olarak algılamam.
ben şimdi ganeshe laf attı diye cem yılmaza dava mı açiim.güldüm bile komikti zira.
rahat olun yani,gerçi son zamanlarda türkiye müslümanlarının derdi dinlerinin inanç kısmından çok dinlerinden güç sağlama,dinlerinin ekmeğini yemek oldu
upss naptım ya bak genelledim yine,oldu mu? o aklıbaşında müslümanlar ayırsın kendini,diğerleri saldırabilir buyrun=)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...