Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drv3r Pc için çıktı [6 CD]!!!!

Chemic

Öne çıkan mesajlar

said:
Dingaer, 29 Eylül 2004 11:21 tarihinde demiş ki:
ya zaten oyunun tasarlanması dvd şeklinde normalde cd halde satılmıyor ama biz türküz kopyalarız misali cd şeklinde kullanıyolar

cd olarakta satılır canım adamlar kekomu cd basmayıp cdsi olmuyan adamlardan para koparmasın. Cd halide mevcuttur genelde oyunların.[signature][hline]Depresif Mode *ON*
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu ps2 oynadim ben. Ps versiyonu pc den 3-4 ay erken çiktigi için pc versiyonunda yenilikler olabilir.
En bastan söyliyeyim ben oyunu begendim. Grafikler göze hos geliyor. Arada giren movieler dehset zaten, bildigimiz kaliteli holywood yapimi polisiye film edasiyla ilerliyor. Muzikler tek kelimeyle anlatilabilir : iggy pop :p. Arabali bölümler zor olsalarda asiri eglenceli. Bazi takip bölümleri ilk baslarda geçmesi imkansiz gibi geliyor, ama 20-25 denemde geçiliyor :p. Arabadan inildiginde grafikler falan biraz daha kötü. Kontrol zor ama bence genede eglenceli bölümler. Oyunu bitirmedim (bitiremedim :p) ama bence almaya deger. Gta seviyorsaniz onun tek rakibindende hoslanirsiniz. Istanbul için alacaksaniz hiç almayin derim zaten. Oyundaki üç sehirden en kötüsü Istanbul. (ellerinden geleni yapmislar genede hakkini yememek lazim)[signature][hline]The future isn't sacred, but its speaker is.
Sosyal ağlarda paylaş

97 sonbahar veya 98 başı çıkmıştı sanırım
said:
Disappear, 28 Eylül 2004 23:47 tarihinde demiş ki:
phantasmagoria 2 cikti onun ustune o kadar oda 99 da cikmisti sanirsam yada 98miydi yok yok 96 dicem biraz daha gidersem =p
[signature][hline]Yaşamı yaşanır kılan bazen olumsuz bazende olumlu olan insan düşünceleridir.

Xayder Tearaway
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gazanfer, 30 Eylül 2004 17:09 tarihinde demiş ki:
said:
LevieMaxilack, 30 Eylül 2004 16:35 tarihinde demiş ki:
bi malın teki onu ps2 den compile edip tezgaha koymuş olmasın?

biz ona malın teki değil, çalışan tek ps2 emülatörünü yazan adam diyoruz.

belki "mal" yanlış bir kelime orada kullanabilecek ama bu adamın illegal bi iş yaptığını değiştirmez.[signature][hline]Guarir non è possibile
la malattia di vivere
sapessi com´è vera
questa cosa qui
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...