Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Desire'in ses azaltma tusu takili kaldi

xetraynex

Öne çıkan mesajlar

Bu tus bozuldu arkadaslar. ne yapayim bilemiyorum.

Telefonun 1 yil garantisi daha var ama rootlu ve bootloader unlocked. Yani garanti kapsami disinda. Gonderirsem cok buyuk ihtimalle garantimi direk bitirecekler.

Telefonu unroot edemiyorum cunku ses azaltma tusu basili kaldigindan telefon acilirken hep HBOOT menuye giriyor, orada da ses tuslari ayni sorundan dolayi ise yaramiyor.

http://www.ebay.com/itm/FREE-SHIP-HTC-Desire-Bravo-6200-Volume-Power-Switch-Key-Button-Tool-ZVPS010-/360392539674?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item53e911be1a#ht_1324wt_958

Vidalari sokup yukaridaki linkteki tusu ebayden alayim diyorum, ama vidalarin uzerinde VOID banti var yani sokersem yine garanti disi kalacak.

Ne yapmali... :S
Sosyal ağlarda paylaş

Rootlu telefonlar artık garanti dışı kalmıyor , avrupada örnek dava var samsung kaybetti.
Ayrıca cihazında yazılımsal bir problem yok , yapanı çok germemesi gereken bir durum. Garantör firma itiraz ederse çemkir mahkemeye veririm diye mecburen yaparlar , haklısın çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

Desire kullananlara, kullanmışlara bir soru,

Sizde de Volume tuşları ilk 3-4 basışı algılamamazlık yapıyor mu?

ses kisicam diye takla atiyorum bazen

iste cok zor basiyodu sonra boyle oldu. seninki de gidici olabilir dikkat et

miyaw33 said:

geçenlerde bette Android teller için tuşların görevini değiştiren program görmüştüm.öyle bir program deneseniz

acilmiyor ki telefon yaw
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...