Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskişehir Anathema Konseri haberler

Predator

Öne çıkan mesajlar

Dün valla 18 yaş sınırı olmasına rağmen şansımızı denemeye karar verdik. Bilet almadık kapıdan almaya karar verdik. Önce şehrin bi ucundaki hayal kahvesine 18.00 gibi gittik bi bakalım ortama nasıl gireriz falan arkadaş ve benim kimlik almamam sonucu döndük ayaklarımız koptu arada tabi ama malesef geri dönücektik. Neyse aldık geri yola koyulduk , yolda 2 arkadaş kapıda heralde biletin 25 milyon olduğunu bilmeyip 20 milyonla gelmişler para dileniyorlardı , öğrenci oldukları her hallerinden belliydi işte 250-500 bin para verdik ehe böylece cebimdeki 500 binde güme gitti(konser parası dışında).

Girdik sıraya bu arada içerden adam ayarlamaya çalıyordum giremezsek diye. Arkamızda iki tane eleman diyalog yapıyodu onları dinleyip bi güzel yarıldık.(her konserde olur ehe arkamıza kopuk iki eleman gelir böyle diyalog yapıp yararlar) Diyaloglardan parçalar :
yanındakine anlatıyo eleman :
-Abi baksana kızın boyu 1 metre 1 yıl saç uzatıyo beline geliyo. Anasına satim bizim boy 3 metre 1 yıl uzatıyoz omzumuza gelmiyo anamız ağlıyo uzatcaz diye.

-Adam gömlekle gelmiş bi pogo çıksa o gömleğin canını okurlar.
-NE pogosu abi anathema konseri bu forgotten hopes damı girişcek millet birbirine.

Tabi atmosferinde etkisi oldu.

Neyse efenim en sonunda sıra bize geldi dumurun Allahını yaşadık kimlik bi sormadı adamlar doğru düzgün üstümüzü bile aramadılar. Birde baktık ki içeri girmişiz. Gittik bişeyler aldık içerken ayağımın kaydığını farkettim bide baktımki kusmuğa basıyormuşum lol yarım saat ayağımı temizledim artık kim yaptıysa baya bi küfür yedi orda. Sonra efenim bağırmaya başladık Anathema Anathema 20.00 da kapıları açılan konser 21.00 gibi başladı normal olarak. Malesef kötü bir haberle başladı. Gitaristleri Danny pasaport sorunu yüzünden gelememiş arkadaşlar , İstanbula İzmirede gelir mi gelmez mi bilemiyom. Ona rağmen solist abimiz gayet güzel çalarak eksikliğini hissettirmedi. Hemen hemen tüm hit parçaları çaldılar bizi bizden aldılar tabi pogo mogo olmadı eehe anathema konseri ama yinede baya kendimizden geçtik boynumdu ayaklarımdı hala ağrıyo hatta asprin almak zorunda kaldım sabah dayanamayıp. Çalınan şarkılar arasında forgotten hopes , hope , angelica( bu şarkıyı canlı dinledim ya bi daha gam yemem ) , a dying wish , panic ve daha bir sürü hatırlayamadığım şarkı çaldılar. 1.5 saat kadar sürdü biraz az geldi ama malesef. Finali güzel bitirdiler , gecede evimize mutlu bir şekilde döndük.[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

Gitaris Ankara ve geri kalan yerlere gelicekmiş :)

ben bugun gidicem bakalım :) sanırım transa geçip kaybolucam bi süre :)

Fragile Dreams ve ANgelica yı dinnicez daha ne ya :)[signature][hline]Fii tarihinde Saruman demiş ki:
ph34r my army of uruk hai! Go outz0r, find teh hobbitz and pwnz0r them!
--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(RIP)(tss)
Ariakan the KELEBEEEEK Zerker..(RIP)
Kanki the GAY DR00D..
Darric the Dayakcı BM..

Sosyal ağlarda paylaş

bi kere dinledim ve beni bilen bilir anathema hayatimin grubu diye tabir ettigim bi grup
ama yok yani konserlerinin bi buyusu yok
bi Pain of Salvation in sahne performansi bi Queensryche gibi sahnede yapilacak bir konsept albumleri yok :)

bi de hic bisi aciklamanda iki gun konser yapicaz ilki eskiler ikinisi yeniler demesi cok yalan (hangi eskielr, herkesin eskisi farkli)[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

Radyo ODTU de dün canlı yayında konuştular Yunanistanda pasaport u kaybetmiş arkadaşımız ondan gelememiş sonnacıma bu gece Ankarada yarında İst. çıkıcak..
---
Yeni çıkıcak albümleri adınada müziğinizde ne gibi bi fark olucak , ne olucak müziğinizde gibi bi soru gelmişti..

Herşey dendi fakat eski albümler kadar depresif ve karamsar olmıyacakmış yani yine olucakmış bişiler ama o denli deil..
Yani anathema gene deişio : P
Gerçi sürekli olarak bi değişimin içindeler...
Nese İst. Konseri heyecanla beklioruz :)[signature][hline]And my heart slowly dies
It gets lonely and cold
She put a hole, through my kevlar soul

---
Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam kırmızı gömlekle çıktı zaten ehe azcık dumur oldum. Hatta sonradan gelen bi kızarkadaş bunlar kim diye sordu bende rakkaş dedim ve inandı rofl sonradan anlattık olayı tabi.

Ayrıca benim kalma konusunda ısrarıma rağmen konser alanını erken terkettik meğer adamlar araya karışıp imza falan dağıtmış. Siz siz olun erken gitmeyin aman[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?

[Bu mesaj Predator- tarafından 30 Eylül 2004 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...