Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bittorrent le ilgili bi kaç soru

Cruloss

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Ben ilk defa kullandım bu programı warhammer ı indirdim fakat nası yükleyeceğimi anlayamadım bi türlü. cd 1 klasöründeki bütün dosyalar aynı. Unpack diyor açıklamasında ama hepsi aynı neyini unpack ediyim. Biraz yardım ederseniz sevinirim[signature][hline]Eee ben varya ben
Hem Kellindil
Hem Khazid'hea
Hem de Guenhwyvar

YAaa
Sosyal ağlarda paylaş

Ben suprnova.org'a giriyorum istediğim dosyaya tıklıyorum nereye indireceğimi soruyo falan. İndirmeye başlıyo sonra. indirme penceresinde bi tek cancel tuşu var. cancela basınca iptal oluyo haliyle. Nasıl pauselayacam ben bunu? Eskiden bi iki kere indirmiştim. Once kucuk bi dosya indiriodu .torrent uzantılı. Sonra ondan devam edebiliodum ama şimdi direk indirmeye başlıyo. Yardım ederseniz sevinirim.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

sag tus ile ac linki hedefi farklı kaydet de .torrent dosyasını indir bi klasore daha sonra torrent programını acıp onu sec tamamdır , resume etmek icinde aynı işlemi tekrarla once dosya parcacıklarını sayar ve kaldıgı yerden devam eder[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu torrent olayı inanılmaz yavaş bende, nedendir? 256k adsl ile taş çatlasa 8-9kb görüyorum ki bunu görünce yarabbi şükür çekiyorum, o kadar seyrek. ul deseniz netlimiter'ı devredışı bırakıp önce 3 sonra 5 sonra unlimited yaptım, sonra net limiter'la 1 yaptım gene aynı. başka program kullanmadım gene aynı. seed deseniz dl çıkluğu deseniz kaç gündür bakıyorum peer'lerin dl hızları arasında benimkimden daha güdük kimsenin yok. (ben 5 kb göremiyorum 150kb ile çeken adama ul yapıyorum çıldırıcam) tek bir dosyayı daha hızlı indireyim diye e-mule'u kapatıp bunu kullandım, lanet ettim bin kere. bir daha kullanırsam ne olayım ama şu dosyayı bitirmek istiyorum %50 oldu 5 günde.. firewall deseniz modem zoom 5551 4x ya da herneyse, onda virtual hededen ayarlı olan porta izin verdim, normal firewall'u kapattım gene fark yok. napayım ben bu programa? normalde e-mule'dan 5gb indireceğim vakitte 1gb indirebildi ancak..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

torrentstorm 1.3.0.0 kullanıyorum zed'in önerdiği, firewall ile de elimden ne geliyorsa yaptım doğrusu ama 2-3 kb üstüne çıkmadı saatlerdir. connection listemde 30 seed, 10 peer var artık düşünün nasıl sinirliyim.. :hrr:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...