Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TTnet-Sprintlink hattına ölüm!

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

Sprintlink yine yok..
79ms ile giden ping, sprintline ulaştığında 10 katına çıkıyor.. türk telekom daha altyapılarını düzenlemeden neye güvenip o kadar dsl abonesi alıyor :/ ben şahsen kınıyorum arkadaşlar..
internet neden yavaş diyen arkadaşlarım için de cevap olsun bu:

3 79 ms 129 ms 79 ms getepeM160-aciM160.ttnet.net.tr [195.175.7.17]

4 739 ms 649 ms 229 ms sl-gw18-nyc-2-1.sprintlink.net [144.232.230.213][signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

baba sanırım bu türkiyede ilk defa karşılaştığımız bir olay değil
devlete bağlı, özelleştirilmiş veya özel kurumlar alt yapılarını oluşturmadan destekleyemeyecekleri işlere girişiyolar
ve sonuç.. herzaman tüketici mağdur durumda.. ama yapabileceğimiz pek bişey yok sanırım haksızmıyım, zamanla bu problemlerinde üstesinden gelinicektir umarız..
tüketiciyim kaderimse çekerim...[signature][hline]Lead Quest Writer of my Willow‼
Black_B aka Xarion
as a wishper for its wish to dance with the devil ۩

[Bu mesaj Black_B tarafından 27 Eylül 2004 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar TT-Net hala dial-up hizmetini sürdürmekte. Beğenmiyorsanız alternatifiniz var yani. Sırf oyun oynarken sorun yaşıyorsunuz diye bu kadar laf saymak doğru mu ? ADSL alt yapısı ve teknolojisi Türkiye'de yeni yeni uygulanmaya başlanıyor. Elbetteki sorunlar ve eksiklikler olacak. Öyle hokup pokus yapınca olmuyor bunlar. Tabiki önce talebi görüp sonra ona göre davranacaklar. Siz olsanız öyle yapmaz mıydınız ? (Yapmam diyenin ya hayattan haberi yok ya da yalan söylüyor demektir.)

Farkettiniz mi bilmiyorum ama eskisine göre çok daha hızlı çalışan bir Telekom var Türkiye'de. Ve yapacağız dedikleri şeyleri biraz geçte olsa yerine getiriyorlar. Fakat size ne zamana yaranabilirler orasını bilemiyorum. Birde sadece buraya yazmakla tepkini burda göstermekle sorun çözülmez. Bu telekom denen meretin şikayet masası var. Orayı ararsınız ya da mail atarsınız. Cevap alana kadar üst mercilere çıkmaya devam edersiniz.

Diğer türlü olacak olan tek şey birinin şikayet etmesi ve diğerininde telekom rezilliği işte diyerek devamını getirmesidir.[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
Sosyal ağlarda paylaş

Elbette yetecek. Daha 1 sene bile dolmadı. Aralıkta dağıtılmaya başlandı ADSL ve bir çok kişi hazirandan sonra aldı. O kadarda zaman geçmedi üzerinden. Ve eminim bir 4-5 sene daha yaşarsınız. Bu kadar zamanda bu DSL öldürmez kimseyi.[signature][hline]ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

@kavel,
arkadaşım terslemek gibi olmasın ama çok biliyor gibi uzun uzun yazmışsın.. TTnet'in dial-upı da aynı çıkışı kullanmıyor mu? Veya diğer adsl şirketleri de TTnet çıkışlarını kullanmıyor mu? herkes ttnet çıkışlarını kullanmıyor mu hemen hemen?

ben ttnet'in amerikaya çıkış hattı sprintlinkden bahsetmişim, daha çıkışları düzgün olmayan bir şirket nasıl olur da local üyeliklere bu kadar ağırlık verir diyorum.. kusura bakma ama saçmalamışsın.[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

yurt içi yada yurt dışı. her iki durumda da geçerli yazdıklarım. ve dediğim gibi kahrolsun telekom diyerek bir yere gelemezsiniz. oyun halini aldı artık bu. her canı sıkılan kahrolsun telekom diye topic açıyor.

ha birde bas bas bağıran bir çok kişi vardı online oyunda dial up daha iyiydi diye. onlara dayanarak diyorum alternafiniz var diye.

sadece bu hizmete para ödemekle laf söyleme hakkınız olduğunu sanmıyorum çünkü. alırkende ortadaydı olay aldıktan sonrada. yanlış mı ?[signature][hline]ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kavel, 28 Eylül 2004 21:04 tarihinde demiş ki:
ha birde bas bas bağıran bir çok kişi vardı online oyunda dial up daha iyiydi diye. onlara dayanarak diyorum alternafiniz var diye.

hah burası gerçekten komik, yani öyle diyenlere laf bile anlatılmaz orada haklısın fakat yinede telekomdan başka bağırınacak bu işi yürüten bir kurum yok.. hat kopmaları artık tak ettirdi.. utanmadan bir de çıkışların sınırını şu yaptık şu kadar yükselttik diye caka satıyorlar,

ayrıca ekleyeyim, sanırım yanlış anlaşılmış. başlığı tt'a sitem için değil internetin hali neden böyle diyenlere sprintlink durumunu söylemek amacındaydı, dip not olarak türktelekoma gönderme yaptık işte ;)[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

Kavel telekomda mı çalışıyorsun nedir. Nesini savunuyorsun?
Dünyanın en kötü telekominikasyon firması falandır Telekom.

Bir bok yapabildikleri yok. Bilgisiz adamlardan oluşuyor. Tabiki insanlar bağıracak. Ne kadar çok aksatırlarsa o kadar daha çok bağıracak insanlar. Belki bir gün akılları başlarına gelecek.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra'nın son cümlesi olayı apayrı bi boyuta taşıdı. boşuna kızmışım adama :)

LathspeLL, dayanamadığım eskisine oranla az da olsa daha iyi bir kurum var. bu adamlar iyi yada kötü en azından birşeyler yapıyorlar. belki yarım belki yarısından fazlası eksik. kimi zaman hiç çalışmıyor olsa bile birşeyler koymuşlar ortaya. sinir olduğum trcell reklamlarındaki kadir çöpdemir tipli kişilerin sürekli sızlanlamaları. bu tip insanlara karşı her zaman için telekomun tarafında olurum. olay bu yani.[signature][hline]ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

biz birbirimizi yerken, kimbilir hangi karnını oluşturan balık sprintlinkin kablolarını yiyor..
new york city'ye gidiş sprintlink geliş seabone üzerinden veriliyor, seabone fıstık gibi, sprint uçmuş.. ne yapıcaz biz böyle? ah şu ttnet'in böyle teknik bölümündeki olayları yakından gözleyen biri patide user olsaydı da bize birşeyler aktarabilseydi..[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sosyal ağlarda paylaş

sen iste ben sizarim denizden denizden suyun altindan bildirrim size :D

*!dalmaya hazırlanır*
*!dalar*
*!bogulur*

glup glup...
[signature][hline][ zimg ] tAKA da mada fAKA [ /zimg ]
G-Mail - H-Mail |:yapma:| fink - link

ben bugünde yaşıyorum, yarına mechulum...

[Bu mesaj tAKA tarafından 28 Eylül 2004 23:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black_B, 27 Eylül 2004 21:12 tarihinde demiş ki:
baba sanırım bu türkiyede ilk defa karşılaştığımız bir olay değil
devlete bağlı, özelleştirilmiş veya özel kurumlar alt yapılarını oluşturmadan destekleyemeyecekleri işlere girişiyolar
ve sonuç.. herzaman tüketici mağdur durumda.. ama yapabileceğimiz pek bişey yok sanırım haksızmıyım, zamanla bu problemlerinde üstesinden gelinicektir umarız..
tüketiciyim kaderimse çekerim...

black çok güzel söylemişin

kavel o birileri sızlanmasaydı şimdiye adsl i de kullanamazdın
evet gelişmeler olması güzel ama bu çarpık kentleşme şeklinde olmamalı eleştiriler bunları göstermek için,e tabi eleştirilere kulak asmazlarsa sesimizi yükseltmek zorunda kalıyoruz

şuanki durum ayranımız yok içmeye tahtıravanla gideriz sıçmaya durumu,tamam güzel adsl i her yere yaymak istiyoalr iyi güzel...,arkadaşım önce bi altyapısını bunun için hazırla daha bu kadar kişi iken insanlar hakettiği hizmeti alabiliyolarmı daha da kalabalıklaşınca ne kadar hizmet alabiliecekler
zayıf temelin üstüne kurduğun o bina ileride kafana çöker yapmaaaaaa etmeeeeeee evladım,keşke bütün türkiyeye yaymadan önce yurtdışı çıkışlarını arttırmaya çalışsalar,sistem önce bi kaldırabilecek düzeye gelsin[signature][hline]Lord British sucks.......
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...