Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedi dayagi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Ne mesela bu cezalar merak ettim sahadasın ve nöbetteki adamın uyuya kalıyor Şırnakta arazide. Baskın olsa herkes ölecek ama o önemli değil çünkü 2 tokat > 10 ölü.
di said:

Absolut said:

Öperek mi ceza vericen askerdeki adama. Nöbet cezası versen zaten uyuyor adam nöbette.
Demir sopa kısmı ağır bence de ama o an yaşananları bilmiyoruz. Belki de baskın ihtimali olan bi yerdeydiler ve subay örnek olması için abartmış olabilir.

Her durumda dovmekten beter edilebilecek cezalar mevcut. Su savundugunun hic bir cikar yani yok.
Sosyal ağlarda paylaş

seçim yapma şansın yok zaten. komutanın insiyatifine kalmış olay.
ha adam gibi görevini yapmayı biliyosa verirsin gözünün yasına bakmadan cezasını, yatsın.
egonu tatmin edicek bahane arıyorsan da döv tabi coucugu, rütbelinin en büyük zevki bu. dövmesem daha kötü olurdu akıllı ol bana dua et vs.

iki ucu boklu değnek.

tecavüz edene ulan senin çükünü mü kesiyim yoksa hapse mi atıyım demek gibi. kural neyse o uygulanmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

askerdede cok fazla adam dovulmuyor halbuki artık.
hatta gecen ihale icin gittigimde tugaya aralarında konusuyorlardı yuzbası ile ustgmen x subay sunu dovmus falan dıye.
diğeride olurmu lan oyle sey adam dovmemı kaldı dıyordu.
burdaki askerin suçu yada tavrı bizim dusundugumuzden farklı olabilir yada kısmetsizmiş hakkaten.

kedidir kedi diyip geçelim
Sosyal ağlarda paylaş

Şu ceza verilsin diyen arkadaşlar askerlik yapmamış yada askeri cezaların ne olduğundan bir haberler.

Nöbette uyuma hangi ceza kapsamına giriyor bir baksınlar sonra öğrenirler çünkü şu anda o asker ceza almayıp dayak yediği için baya mutludur.

Valla beni uyurken yakalasa idi o rütbedeki bir komutan direk derdim ağızımı burnumu kır ceza verme diye
Sosyal ağlarda paylaş

Herhalde canım 15 gün diyor komik olmayın. S1 olarak yaptım askerliği hali ile baya baya biliyoruz cezanın ne olduğunu. Siz herhalde askeri mahkemeye çıktığınızda bu olaydan dolayı "nöbette uyumak" olarak yargılacağınızı sanıyorsunuz. Hele hele şırnak gibi bir bölgede. Şu anda o çocuktan mutlu yoktur mahkemeye gitmediği için.

Askerde tek bir mermi kaybetmek bile vatan hainliğinden yargılanmnıza kadar gidebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

o durumda ceza verecek hakimin sülalesini hoplatırım lan ben. ha kediyi kaçırdık dayağı yedik ok, nöbette uyuduk dayağı yedik 12 saat sonra hadi o da ok; ama birader 1 kedi yüzünden dayak yiyip 2 sene içerde yatarsam bana yapılan biraz orospu çocukluğuna giriyor sanki. kediyle ne alakam var onu anlamadım ama dayağı yememe rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Ne mesela bu cezalar merak ettim sahadasın ve nöbetteki adamın uyuya kalıyor Şırnakta arazide. Baskın olsa herkes ölecek ama o önemli değil çünkü 2 tokat > 10 ölü.
di said:

Absolut said:

Öperek mi ceza vericen askerdeki adama. Nöbet cezası versen zaten uyuyor adam nöbette.
Demir sopa kısmı ağır bence de ama o an yaşananları bilmiyoruz. Belki de baskın ihtimali olan bi yerdeydiler ve subay örnek olması için abartmış olabilir.

Her durumda dovmekten beter edilebilecek cezalar mevcut. Su savundugunun hic bir cikar yani yok.
ha çünkü baskın ihtimali olan yerde dayaktan bayılmış askere 12 saat nöbet tutturmak çok mantıklı zaten... baskına karşı ceza nöbeti... askeri deha...

kedinin de muazzam bi stratejik değeri var heralde ki baskına karşı başına asker dikiliyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...