Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ESWC Türkiye StarCraft II Elemeleri

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Indicative planning:

Wednesday, October 19
Welcome of the international participants

Thursday, October 20
Media day of the PGW, reserved to journalists, participants and partners
19h30 : Opening Ceremony
20h00 : Opening Match

Friday, October 21
Launch of Starcraft 2, Counter-Strike 1.6 Women, Trackmania Nations Forever

Saturday, October 22
Launch of Counter-Strike 1.6
Finals Trackmania Nations Forever

Sunday, October 23
Launch of FIFA 11, Dota2
Finals Starcraft 2, Counter-Strike 1.6 Filles
[b]ESWC Night Party[/b]

Monday, October 24
Launch of Counter-Strike Source
Finals Counter-Strike 1.6, FIFA 11

Tuesday, October 25
Finals Counter-Strike Source, Dota
Sosyal ağlarda paylaş

Götü boklu belçikadan 2 kişi gidiyor panama ve bolivya ile eşdeğer olan ülkemden 1 heh yani yabancı biri olsam türkiyede sanırım kimse bilgisayarın "b" sini bilmiyor sanırım derdim. Bu ne lan bolivya/panama ile dengiz bu arada sleep güzel bir kura çekerse baya gider yani en azından gitmeli heyecan filan yapmadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Oymanq said:

sleeep orda grupmu olcak direk bracketten eşleşmemi?

Tournament
Dates: Friday, October 21 - Sunday, October 23
Game: StarCraft II
Patch: Latest version
Participants: 48
Game format: 1vs1 BO3 (Best of 3)

böyle yazıyor sadece bracket grup hakkında bilgi yok ama oraya kadar adamı getirtip de tek bo3le evine yollamazlar heralde diye düşünüyorum.

idrayla aynı gruba düşmek istiyorum kesinlikle 2gate pressureı büyük arenada göstermem lazım :P
Sosyal ağlarda paylaş

idra ile kavga çıkartsana öyle birşey olursa. eğil kulağına bişeler fısılda falan, dayanamasın kavuk bi yumruk çıkartsın olaylar gelişsin. çok efsane olur lan, düşünsene sc tarihine adını yazdırmak için tek şansın zaten. idra'nın yumrukladığı çocuk hahah
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

idra ile kavga çıkartsana öyle birşey olursa. eğil kulağına bişeler fısılda falan, dayanamasın kavuk bi yumruk çıkartsın olaylar gelişsin. çok efsane olur lan, düşünsene sc tarihine adını yazdırmak için tek şansın zaten. idra'nın yumrukladığı çocuk hahah

hahahaha

yarıldım. hahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

idra fıs da kankalarından korkuyorum başta incontrol, 2gate pressureda ama direk /dance falan tahrik etcem :P
1 lbs~ 0.45 kg falan olmalı

http://www.youtube.com/watch?v=qHaDsqKZ-gM

huun said:

sc tarihine adını yazdırmak için tek şansın zaten.

oh nooooooooooooooooooo
Sosyal ağlarda paylaş

idra'nın kulağına "zerg imba noob" diye fısıldarsan eminim kavga çıkartma şansın büyük olur.

İnşallah gruplu olur. Tek maçta tur geçme şansın daha fazla olsada (bir panalamı yada bolivyalı gelirse baya yüksek hemde) genede grupta bir çok oyuncuyla oynaman hem tecrube hemde eğlence açısından daha güzel olur diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bracket olursa sanmıyorum bana panamalıyı versinler 48 kişiden 46-47-48. seed falan yerim 1.2.3. seedlenen adamlarla oynarım direk :D ama yazık olur(onlara:P) gruplarda en az 2 favori oyuncu olur zaten daha çok gosuyla banko oynama şansı yakalarım daha tatlı olur.

bu arada şuan sc2-korea iniyor , internetimi upg ettim :P lag olmazsa TSL'den adamlarla başlıyorum pratiğe efsane kontaktım taktik menejerim sayesinde :D
Sosyal ağlarda paylaş

harristhegosu said:

Swarmla dun konustum sc2 yi birakacagini ve angry birds kasacagini soledi , angry birds te cok daha yetenekli oldugunu dusunuyormus. Kendisine yeni serüveninde basarilar.

10 sene kas bir gazoz turnuvasi bile kazanama , swarmi faceten , twitterdan , msn den , ve diger tum ortamlardan silin.

Swarm'ın üstüne bukadar gitme harris. Eminim sc3' yada 4'te best olacak. Oda olmassa sc5'e kadar yolu var.
Sosyal ağlarda paylaş

eswc nin adamı o topici yazan, yani önce eswcdeki sitede çıkmam gerekiyormuş bu da türk partnerin gerekli formları doldurup onaylanmasından sonra oluyormuş atmıştım yoksa ben :P

doubtful said:

A4 tech toplu mouse ile mi yendin swarm'ı???
::o ::o ::o

1 aydır topluyla takılıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

Götü boklu belçikadan 2 kişi gidiyor panama ve bolivya ile eşdeğer olan ülkemden 1 heh yani yabancı biri olsam türkiyede sanırım kimse bilgisayarın "b" sini bilmiyor sanırım derdim. Bu ne lan bolivya/panama ile dengiz bu arada sleep güzel bir kura çekerse baya gider yani en azından gitmeli heyecan filan yapmadan.

selected players başarı ve ismi olan oyuncuların başvurarak beni al demesi üstüne oluyor,online qualified kıtaların kendi içinde yaptığı elemelere girerek oluyor ki buna idra socke thorzain falan bile girdi ama national qualified kısmına bakarsan Türkiye eswcde çoğu ülkeden üstün pozisyonda, bu kısım TR'de eswc temsilcisi olduğunu ve bunların kendi içinden bir oyuncu gönderebilmesini sağlıyor almanya , isveç de bile yok mesela gamingin zirve yaptığı ülkeler :D bizde olmasa büyük ihtimalle bir gidenimiz olmayacaktı eu elemelerini geçerek... + o online kıtaların kendi içindeki elemesine giriş için bir de para falan alındı . eswc de şuan ki durum aslında ilginç bir şekilde fransa > türkiye=panama=bolivya > almanya = isveç vs ^^
Sosyal ağlarda paylaş

facebook.com/FollowSleeep 'ten bloglıcam fotolar, konuşmalar falan fistan, espor~üniversite ilişkisini kuruyorum :)

bolivyadan gelen tayfa şirket yapmış direk
Sergio 'xGs.ZhevZ' Villegas
Miguel Angel 'Leugim' Villegas

IntoTheRain said:

sleeep'i fransaya yollayanlar ;

..........................................

v4tekiler turnuvaya bile katılmadıki, arazi oldunuz topluca , bi sonradan gelen ekmek.swarm vardı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeep said:

facebook.com/FollowSleeep 'ten bloglıcam fotolar, konuşmalar falan fistan, espor~üniversite ilişkisini kuruyorum :)

bolivyadan gelen tayfa şirket yapmış direk
Sergio 'xGs.ZhevZ' Villegas
Miguel Angel 'Leugim' Villegas

IntoTheRain said:

sleeep'i fransaya yollayanlar ;

..........................................

v4tekiler turnuvaya bile katılmadıki, arazi oldunuz topluca , bi sonradan gelen ekmek.swarm vardı :)

Katılsak sen su an bu mesajı yazıyor olurmuydun sence ?
INN'lerimize çekildik ISSIZ KUYTU KÖŞELERDEN DÖNECEĞİZ.

neyleyim METE'siz V4'u SC2'yi Comminity'i, V4 varsa METE İÇİN VAR!! haha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...