Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon aracılığı ile tehdit

kavurma

Öne çıkan mesajlar

Haha süper fikir çetin abi :))) Tabi öyle birşey yapmam ben gerek yok ;)

Bu arada aramızda geçen mesajlaşmalar.

O. E.
arkadaşım .......... diye yorumda bahsettiğin insan ............ ise aman dikkat et benim 5 senelik çıktığım insan hatta karım diyebilecek bir derecede çıktığım insan,4 ay oldu ayrılalı sakın bir yakınlığını duymuyayım yemin ederim seni elimden kimse alamaz beni iyi tanırlar,manisa ya gelirim o beynini dağıtırım öyle giderim,sabrımdam .......'ya sesimi çıkartmıyorum,dikkat et karım diyebilecek bi derecede 5 senelik çıkıtığım dedim,annesi hatta sülalesi beni biliyor..sadece 4 aydır ayrıyız bazı sebeplerden dolayı..

Kavurma
Bahsettiğin kişi benim kardeşim gibi gördüğüm bir insan ayrıca ben izmirdeyim adliyede çalışıyorum madem sende izmirdesin buyur gel bir çayımı iç, Allah'a şükür kimsenin karısında kızında gözümüz olmadı olmazda sen içini rahat tut. Hiç yakıştıramadım öyle beynini dağıtırım falan kuş mu dağıtıyosun arkadaşım, ilk önce bi sor et sonra varsa durum öyle yap atarını. Dağ başı değil burası

O. E.
Dağ başı bana göre benim kararlarım öyle nerde çalışıyorsun tam edres ver gelirim ben,........... dan uzak duracaksın yanına adım atmıcan tamam,hiç bişey kesmez ilgilendirmez isterse kardeşim de,sen tabi tanımıyosun konuşuyosun kuş beynimi dağıtıyorum insan mı,sicilime baktırabilirsen baktır temiz ama kusurlu bir lakabım var piç .... derler,......,......'da oturuyorum beni bulabilirsin sana zarar gelirse,adresimide veririm açık ama sende ver ayrıntılı tamam,zarar gelmesini istemiyorsan ailene kendine dediğimi yap,ben susarım susarım bi bkarsın ansızın başına kaza bela gelmiş yakınına bişey olmuş şaşırma tamam,ver hadi çalıştığın yeri ben gelicem çayını çorbanı içmeye,oksijenli suda koy ama yanına...

Kavurma
Dostum biz seninle anlaşamayacağız, yazık ki dialogdan bihabersin. Senin istediğin gibi olsun görüşmeyiz bir daha ....... ile tamam? hadi eyvallah.

O. E.
Bna adresi versene diaologu anlatrsn gelnce bk açk adresm ....... mah ... sok kapı numaram .., ..... de gósterirler ...'da oturuyrum.hadi adam ol erkek ol snde ver,bn 3 4 ay daha burdaym .... yi takp ettiriyorum haberi yok,sanma ki tamam bu çoçk susar tamam dedin diye,ben 2 gün snra górürm orda burda yakınında yemin ederim spile daga çkarım óldürürm seni,bsit geliyo dmi?elimi sürmedn yaparm bunu,he sevgli knusuna gelnce karım sayılr namusu benim daha ayrntlı anlatmama gerk yok 5sne çktm.

Kavurma
Senin istediğin gibi olsun dedim, görüşmeyeceğim dedim daha ne istiyosun anlamadım?

O. E.
Arkadaşım karşında salak mı var?sen vermezsen ben bulurum seni için rahat olsun tanıdığım çoktur müsteşar Ahmet Karaman (adını bile yanlış yazmış gerizekalı bahsedilen müsteşar Adalet Bakanlığı Müsteşarı Ahmet Kahraman) yardımcı olur kim o adam bakarsın da,ya adam gibi ver adresi yada ben uğraşır bulursam daha kötü olur normalin on katı linç ederim,seni ya spile gömerim ya nif dağına, sana boş laf geliyor gelsin ama bi bakmışsın adliye çıkışı ellerinde dişler, (Lise çıkışından öğrenci alıyor abimiz) bak olum psikopatım ben asma kafese girdin mi sen hiç,sonra boyun kırma mekanizmasını denedin mi,hepsi mevcut, ki bu ben gidesiye kadar devam edicek,senden istediğim şu adres telefon,emire nin telde mevcuttur onuda ulaştır bana,sen daha diyosan çocukmu kandırıyosun falan,dediklerimi yapma gör o zman adın zabıt katibi izmirdesin rahat bulurum takma kafana,dediklerimi adam gibi yap emire ye tek bir şey deme bitiririm seni..sakın silme faceden daha kötü olur cvp ver mutlaka msjıma..

Son mesajından sonra bu adamın gerizekalının önde gideni olduğunu anlamış bulundum. O yüzden 1 msj daha atmasını bekliyorum. İnşallah atar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...