Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bi oyun vardı

Saeros

Öne çıkan mesajlar

çok eski bi oyun değil ama adını hatırlayamadım yine de, zırt pırt crash yerdim bi de o çok kıllatırdı, az önce aklıma geldi de crash sorunu filan kalmamıştır heralde artık indireyim oynayayım dedim ama adı aklıma gelmedi. anlatsam direk bilen çıkar heralde, çok tatlı bi oyundu çünkü vardır seveni

oyuna bi kovboyla başlıyoruz, daha sonra bıçakçı karı, tüfekli zenci filan gibi karakterler grubumuza katılıyor, tehlikeli haydutların peşine takılıyoruz şerifin kızını kurtarıyoruz vs. hatta sanırım ilk mekandaki kasabada bi festival vardı

hatta oyunun ileri bölümlerinden birinde el diablo diye bi boss vardı sanırım, ama bunlar dışında aklıma bişey gelmiyor. var mı hatırlayan bilen?
Sosyal ağlarda paylaş

Desperados'un iki tane de devam oyunu var. Ikinci oyunun ismi Desperados 2, ucuncununki ise Helldorado.

Zamaninda bazilarini bitirmeme ragmen, bu tarz oyunlardan pek hoslanmiyorum. Oyun mekanigi en ufak bir hatayi bile affetmedigi icin, tamamen deneme yanilma yontemiyle oynamak gerekiyor. Iyi bir oyun bence bu kadar fazla save-load kullanmadan oynanabilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...