Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ünlüler çiftliği vadisi

laverda

Öne çıkan mesajlar

ya ben bu kadar gereksiz bi program görmedim hayatım boyunca çok saçma
çukur kazıyolar kavga ediyolar
ağlıyolar bağrıyolar
utanmasalar takım elbiseyle inek sağcaklar
hepsi ayrı bir depresyonda hepsi melankoli
ben napıyım ben gerçek bir çiftçiyim[signature][hline]vampir dövdüm çok yoruldum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke vizyona açsaydın.

Çok absürd bir program , görmezden geliyoruz. (bkz. "Paris Hilton Çiftlikte" özentisi programlar)[signature][hline]horacegoesskiing, 21 Eylül 2004 16:41 tarihinde demiş ki:
hayır adamlar bi de inatla türkleri seviyo yani. ehuh. anlaşılır şey değil. ben de sizi seviyom lan!
Sosyal ağlarda paylaş

Millet zaten körelmiş ki bunları izliyor. Reyting almasa bak bakalım devam eder mi böyle denyo yarışmaları.

Bu arada hanginiz dışarıda ama alafranga tuvalet gördü bir çiftlikte?[signature][hline]MSN = [email protected]
Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.

Umut, uyanık adamın düşüdür - Aristothales
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle demeyin. Serin Duruştan alıntı şimdi yazacaklarım, ama çok dogru =)

Bu programın reytingini hep tepelerde tutmalıyız. Tutmalıyız ki, bundan 5-6-7 tane yapılsın ve Türkiye bütün "ünlülerinden" arındırılsın.
En azından serbest dolaşmamış olurlar :)[signature][hline]MSN = [email protected]
Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.

Umut, uyanık adamın düşüdür - Aristothales
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bi pati paintball bulusmasinda sahadan kacalim
bu ciftligi bulalim ve her yerlerini boyuyalim
sonra da benim su cok sevdigim 1 metreden 1 er kursunu uygulariz, hatta sonra karbondioksit tuplerini de sokabiliriz!
evet evet
bu derece nefret kusuyorum o programlara
halk kitap okunmaya tesvik edilmeli diicem, 3 milyona satilan tuvalet kagitlari sadece halkin kitap diye bildikleri, bakkalda kitap satilir mi kardesim ya[signature][hline]...valla!
Sosyal ağlarda paylaş

izleme zaten, haberlere de internetten bakıoruz tv iyice gereksiz olmaya basladı ah su konsollar bir de monitore baglansa :)[signature][hline]Ardeth, 26 Eylül 2004 18:48 tarihinde rhapsody'den hangi sarkiyi istiyosun dediğimde demiş ki:

bende var zaten hepsi boşver :p

* manyaktır ve kaçar *
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür programı icra edenlerin kafasına meteor düşmesini diliyorum ve şunu da okuyun shockhaber den aldım

Evlendirme işine gönül vermiş kişiler tarafından hazırlanan programlar silsilesinin kronolojik sıralanışı ve dönemlerindeki durumları...
1) Ben Evleniyorum (Şebnem & Atilla) => Kuruluş Devri
2) Biz Evleniyoruz (-Efsane- Tülin & Caner) => Yükselme Devri
3) Sevda Masalı (Esra & Toygu) => Gerileme Devri
4) İkinci Bahar (Handan & Yakup) => Islahat Dönemi
5) Gelinim Olur Musun? => (Temennimiz, ayaklanmamak üzere) Çöküş Devri[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...