Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kemal Belgine gore Ziya Dogan BJKde!!!

_Tora_

Öne çıkan mesajlar

tamam o zaman...
konuyla ilgili olarak da bence de eğer değişecekse illa ziya doğan iyi olur bu alex ferguson muhabbeti çok ziya gibi geldi bana o yuzden ziya diyorum ben ama o da trabzonu bırakmaz kolay kolay... rıza olursa da eh bilemiycem onu...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben yatıyorum yarın erkenden kalkıp işe gidecem. İş yerinde yazamasam da kontrol etme şansım oluyo kavga olmasın öle fazla fazla insanlar kardeş olsun. Di mi? hadi kendimize bi limit koyalım önce günde bir topic kitletelim sonra hafta da bire indirelim sonra ayda bir derken fizban azmo falan önümüze gelen alan yönbeticisini vururuz bi tek nukem kalır o da zati topic kitlemez sorun kesin olarak çözülür oh beee![signature][hline]Nukem_Verite, 31 Temmuz 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
ben paticik falan değilim abi insanım ben
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 28 Eylül 2004 11:07 tarihinde demiş ki:
said:
uncla, 27 Eylül 2004 21:53 tarihinde demiş ki:
bence r.çalımbay şu için bjk'nin antrenörlüğünü yapacak seviyede değil..ziya doğan,10 tane r.çalımbay eder

benim fikrim tabi.

senin fikrin oldugu cok acik zaten =D

Riza Calimbay Denizliye Uefa da ceyrek final oynatti, hatirlatalim..Ayrica, gittigi takimlari cok iyi toparlayan, iyi gozlemleyip yorumlayan biridir. Zira "Riza'nin takimlari" diye bir korku vardir halk arasinda, 3 buyuklere di$ini gostermekten cekinmezler..E o halde nicin bu adam bir buyuk takimin ba$ina gelmesin ki?

Ben Riza dan yanayim, o gelsin ya da kaliteli ba$ka bir Turk antrenor. Yabancilar bizden daha mi iyi ? Kesinlikle hayir, bir cogu zaten Turk ligine yabanci taktikler ile futbol oynatiyor. Bazi takimlar uyum saglayabiliyor, bazilari Be$ikta$ gibi tepetaklak oluyor.. (bkz: FB-Brezilya taktigi 2-6-2)

sencede ziya doğan,rıza çalımbay'dan çok daha iyi değilmi?
ayrıca r.çalımbay'la ilgili yazdıkların yeterli değil bence.[signature][hline]sert kal,taviz verme!

[Bu mesaj uncla tarafından 29 Eylül 2004 00:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...