Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Carl Sagan

Lyvanna_Dolores

Öne çıkan mesajlar

MADBOY said:

Tabii ki legal olmalı. Ne sigara ne alkol kadar zararlı. Bağımlılığı yok diger iki arkadaşın aksine.

En önemlisi insanlar kendilerini istedikleri şeye maruz bırakabilmeliler. Şu an illegal oldugu için devlet kontrolünün dışında olması sebebiyle daha saglıksız, daha fahiş fiyatlarda ve ben bana zararını bildigim herşeyi yapabilmeliyim kendime. Görüşüm bu. Yaş sınırı getirirsin biter.

Ben legal olmasi gerektigini ciddi ciddi savunduguna inanamiyorm ya. Devlet kontrolu diyorsun da devlet kontrolu de o insanin kendine istedigini yapabilmesini kisitlayacak bir sey. Legal olsun ama kontrol olmasin sadece yas siniri olsun diyorsan ucuyorsun. Legal olsun ama devlet kontrolu olsun diyorsan ozgurluk fikrinle celisiyorsun. Wtf man?
Sosyal ağlarda paylaş

Kontrol olmasın desem devlet kontrolunde olmasın demiyorum. Devlet kontrolünde olması demek cannabis'in asıl zararı olan ve bazı ekstrem durumlarda çok ciddi hasar veren böcek ilacı kalıntılarını engellemeye yönelik. İşi profesyonelliğe dökersen zarar ve gereksiz ölüm azalır.

Şu an alkolün neden serbest, cannabis'in neden yasak oldugunu açıklayamazsın bana mesela.

devletin tekelinde olması herşekilde daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

ben açıklarım az alkol alınca fizik yapılıyo ama az canabis alınınca bi halt yapılmıyo

Touché.

Deacon said:

Ben aciklayamam da aciklayabilecekler vardir kesin.

In b4 ilac sirketleri baski yapiyo ondan.

California'da %2yle mi ne legalize olması kaçtı bu sene. Türkiye'de ne zaman olur bilmiyorum ama yurtdısında çok uzak değil diye bakıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...