Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 Eylul Therion Ankara/26 Eylul Therion Istanbul Konserleri...

HellHound

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:
Khirsah, 19 Temmuz 2004 09:23 tarihinde demiş ki:
evy orkestrayla geliyorlar ve alt grup olarak da onların taklidi Almora var bakalım hangisi daha iyi çıkacak:D

sence?[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya

martılar
Sosyal ağlarda paylaş

kesin orda olcam..

bu konser için kapalı sahne kullanılamaz o kesin.
açık blüm kullanılır, belki üstü geçici kapatlır bazen yapıldıgı gibi. ancak sonbahar başı oluo, umarız hava gıcıklık yapmaz eylül eylül eger büyükde yparlarsa.

yine de her koşulda ordayız yani kaçışı yok :)[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
biletix in sitesinde 18 yaş sınır vardır yazio,atlantis müziğe sordum yok diyo ''organizatörlerle konuşuorum hep o işi hallettiklerini söylediler biletixe söyleriz yaş sınırı vardır yazmaması lazım o sitede''dedi.
kesin bir bilgisi olan varmı yaş sınır yokmu?[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.biletix.com/live/wtsevent.php?Eventcd=ETHE1

burda 18 yaş sınırı var diyo[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya

martılar
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Konser hakkında tek diyebileceğim böyle rezil bir organizasyon ile therion gibi gruba yazık oldu.Adamların sahne performansı mükemmel ama dedim ya organizasyonda sıçılmış.saatlerce kapıda beklendi.Konser geç başladı.Millet birbirinin üstüne çıktı.Ayrıca Therion'nun yeni albümününde pek haz vermediğini belirtmek isterim.[signature][hline]Acıyıda,tatlıyıda,insan kendi hazırlar,kendi yer;değişen sadece seçilen malzemelerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Havasız, sıcak, kutu kadar bir yerde saatlerce ayakta bekletilip resmen anasını ağlattılar insanların. Bir de Therion konserini Müslüm Gürses konseri zannederek gelen acayip tipler vardı ki iyice rezil ettiler ortalığı. Günü kurtaran tek birşey vardı o da Therion'un babalar gibi çıkıp söylemesiydi. Cult Of The Shadow'dan, Siren Of The Woods'a kadar bir sürü eski ve güzel şarkıları da çalmaları ayrı bir güzeldi. Bu kadar kusursuz bir sahne performansı da olmasa zaten 35 milyona satılan o biletleri organizatörlerin suratına fırlatmak farz olacaktı artık...[signature][hline]Now its back to the kind of fight I'm used to; me versus everybody.
Sosyal ağlarda paylaş

bodyguard milleti hakkaten tam gerizekalı,adamlarla merdivende arbede yaşadım resmen.
therion süperdi ama orkestrayla filan gelmedi.zaten sığmaz heralde orkestra oraya.acayip kaliteli adamlar ya.imza gününde bile gözünün içine bakarak imza atıyorlar,sana gülümsediklerini hissediyorsun resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

ben sonuna kadar diyodum 18 yaş sınırı VAR diye.

organizasyonların neden hep rezalet oldugu konusunu iyice dusunmek lazım. ya merak ediyorum cidden; kapıları tam saatinde actırmak icin napmak lazım... hadi kapılar 6 da acılıyo diyelim 8 de konser başlicak...

Gidersin 2-3den personeli toplarsın (belki daha erken) hazırlıklarını, girişleri filan hazırlarsın. sonra soundcheck icin kapıların acılmasını degil, personeli beklersin (yani soundchecki saat 4de bitirirsin) sonra 6 da kapıyı acarsın. 8e kadar gelenleri iceri alırsın. 8 de alt grubu cıkarırsın(nasılsa soundcheck tamam) sonra da diger gruplar cıkar. abi bunun daha kasış nesi var ya sonuçta konserler fi tarihinde belli oluyoı, o tarihden konser zamanına kadar da detayları (elentirik filan) halledersin olur biter ve herkez mutlu olur![signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...