Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Ya igrenc olacak ama sorucam.
Protein tozu iciyorum hemen karnim hareketlenmeye basliyor. Bir saat sonra afedersiniz tuvalete aynen birakiyorum. Bir degil iki degil her ictigimde ayni olay. Nasil bir bunyedir bu para verdim ben buna.
Ayni olayi yasayan var mi?
Tam da sayfa basina denk gelmisim :(
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de inanılmaz gaz yapıyor ya, böyle iş olur mu :(. Kas yapalım diye içiyoruz, osur osur bitmiyor :P.

Bu musclepharm'ın tozunda laktaz enzim de var, yine işe yaramadı. İnternet baktım, temel sebebi laktoz'un sindirilemeyip bağırsakta kalmasıymış, sonra bakteriler sindirmeye çalışınca gaza sebep oluyormuş :(.

Nasıl çözeceğiz, suyla mı karıştıracağım artık bu gidişle...
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Pasha said:

Protein ve noxplode'um bitti. Nox yerine c4 deniyim diyorum ama protein7de c4 yok. Adam silkmeyen neresi var alabilecegim?

animal rage öneririm. supplementler.comdan almıştım

Salona ancak 21:15 gibi variyorum, rage sikinti yaratiyo uyurken o sebeple. Animal pump iyiydi ama o da inanilmaz sinir yapiyo bende nedense.

Supplementler.com'a baktim c4 varmis ama stokta yok malesef. Noxplode devam bu ay yine :(
Sosyal ağlarda paylaş

laktoz problemi olan arkadaşlar

hapı var sindirime yardımcı olan. onu alabilirsiniz. aynı sorun arkadaşda da vardı. hapını alıyodu tozdan sonra. ama biraz araştırıp laktoz içermeyeni bulmanız lazım, ya da az miktarda.

belki de amino bcaa ile devam toz kullanmadan
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

Protein tozu iciyorum hemen karnim hareketlenmeye basliyor. Bir saat sonra afedersiniz tuvalete aynen birakiyorum. Bir degil iki degil her ictigimde ayni olay. Nasil bir bunyedir bu para verdim ben buna.

senin problemine benzer bir problemim vardı.

muhtemelen killer ın tespiti dogru.

değiştir kullandıgın markayı.

ben buna geçtim.
http://img2.findthebest.com/sites/default/files/602/media/images/Dymatize_Elite_Whey_Protein_Isolate_-_Gourmet_Vanilla_309616.jpg

tadı zaten tarif edilmez güzel. o problemimde ortadan kalktı.

cross-flow microfiltration olayı süper proteinde.
Sosyal ağlarda paylaş

haha yine failladın killer çünkü bir tek kreatin denemiştim hahah 1-2 kere protein tozuda içmiştim bir yararı olmadı çünkü beslenmem gayet iyi. antrenmanıda kendimi iyi hissetimi yapıyorum ama çok da yapmamak gerek sonra sakatlanıyor işte insan.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

kendimden örnek vericem, bende de aynı sorun vardı 1,1.5 ay sonunda bünye alıştı normale döndü. çevremde kime sorduysam hepsi olur öle ilk başlarda dediler daha önce kullanmamıştım hiç
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bayagidir kullaniyorum. Protein tozunun sonuna geldim, bir kac defalik kaldi.
Benim sindirim sistemi sorunlu biraz. Killer'in Laktoz onergesi mantikli geldi.
Afedersiniz gaz sorunum sikca oluyor. Ancak protein tozundan 1 saat sonra bir defalik ishal gibi oluyorum. Bu sadece protein tozundan sonra oluyor.
Bitince farkli bir marka deniycem. Laktoz olayina da dikkat edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

creatin uzun vadede etkisini görecegin bir supplement, ha kişiden kişiye degisedebiliyor; pek bir etki de görmeyebilirsin.

ama 3-4 hafta kullanıp; '''aga keratin bastım bi bok olmadı'' dersen olmaz.

Soris said:

haha yine failladın killer çünkü bir tek kreatin denemiştim hahah 1-2 kere protein tozuda içmiştim bir yararı olmadı çünkü beslenmem gayet iyi. antrenmanıda kendimi iyi hissetimi yapıyorum ama çok da yapmamak gerek sonra sakatlanıyor işte insan.

gymde etkisini zamanla görebilecegin creatin seviyesine günde 8 kilo et yiyerek ulasabilirsin, yersen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...