Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Beyt said:

Tamam vurmayın olm acıdı yeterince. Ne bileyim sonuçta işe yarayan bişiyse atıyorum: normalde 3 eforla 10gr yağ yakıyosan bundan alınca 2 eforla 10gr'ı yakıyosan denenebilir diye düşündüm.

Muscletech hydro cut stick mi ne var,kullananlar etkili olduğunu söylüyor ama kalp çarpıntısı vb. şeyler yaşayanlarda olmuş bunların içinde o yüzden ben önermiyorum kalp bu şakaya gelmez.

iyi bir diyet steroid ve clenbuterol/ventolin harici tüm supplementlerden daha etkilidir.
iyi bir diyetten kastım; gün içinde şekerli çaya abanıp akşam tavuğun yanında salata yiyip sabah 1 kibrit kutusu peynir ve zeytin de değil ayrıca hehe
Sosyal ağlarda paylaş

nutrition said:

iyi bir diyet, steroid ve clenbuterol/ventolin harici tüm supplementlerden daha etkilidir.

saydıkların supplement değil ilaçtır. kendi endikasyonlarının dışında kullanıp supplement demeyin şunlara lütfen.

halk olarak bayılıyoruz kısa yoldan sonuç elde etmeye zaten. sonra kulaktan dolma bilgilerle saçma sapan işlere girişiyor insanlar.

' baba ventolini piramit yapacan, yeterince etki vermiyor hafta geçtikçe ' diye öğüt veren öküz gördüm ben salonda daha bundan 1-2 hafta önce. öğüt verdiği kişide daha salona yeni gelmeye başlamış şişmanca çocuktu.

sanmıyorum hiçbiriniz profesyonel vücut geliştirme yolunda gelecek çizdiğinizi kendinize.. o yüzden gidipte pro lar ne yapıyor a bakıp kendinize o yönde yol çizmeyin derim.

onuda geçtim vücut geliştirme forumları çok masummuş gibi lanse edilen ilaç isimleriyle dolu. (protein creatin gibi supplementleri tenzih ediyorum). böyle şeyleri yazıp başkalarının vebalini almayın diyorum. herkez bilmek zorunda değil. adam buluyor sonra biryerden, kalbini avcuna alıyor 3 hafta sonra allah korusun.
Sosyal ağlarda paylaş

laf sokma yada atarlanma görmedim ben yazımda.

o ilaçların yan etkisi dışında işe yarayan supplement yok demek istedin sanırsam. küçük bir anlam bozukluğu daha olmuş :)

komple yağ yakımını üstlenmeyen ama katalist olarak yardımcı olan supplementler ve protein tozuyla ilgili bana göre yanlış düşünüyorsun. bu kadar rahat tavsiye verebildiğine göre az yada çok bilgin olduğunu varsayıyorum. istersen biraz daha araştır.

forumda tartışmak, veya WOT döşemek laf sokmak gibi niyetim yok, olmadıda

üslubun daha düzgün olsaydı konuşurduk, izzah etmeye çalışırdım.
iyi günler
Sosyal ağlarda paylaş

Undisclosed said:

laf sokma yada atarlanma görmedim ben yazımda.

o ilaçların yan etkisi dışında işe yarayan supplement yok demek istedin sanırsam. küçük bir anlam bozukluğu daha olmuş :)

komple yağ yakımını üstlenmeyen ama katalist olarak yardımcı olan supplementler ve protein tozuyla ilgili bana göre yanlış düşünüyorsun. bu kadar rahat tavsiye verebildiğine göre az yada çok bilgin olduğunu varsayıyorum. istersen biraz daha araştır.

forumda tartışmak, veya WOT döşemek laf sokmak gibi niyetim yok, olmadıda

üslubun daha düzgün olsaydı konuşurduk, izzah etmeye çalışırdım.
iyi günler

birşey izah etmene gerek yok,yağ yakımı için supplemente falan gerek yok,beslenme yeterli ise whey almaya da gerek yok,daha ne diyim. devam ediceksen eğer öm ile wot at forumu gereksiz kirletmeyelim
Sosyal ağlarda paylaş

nutrition said:

Beyt said:

Tamam vurmayın olm acıdı yeterince. Ne bileyim sonuçta işe yarayan bişiyse atıyorum: normalde 3 eforla 10gr yağ yakıyosan bundan alınca 2 eforla 10gr'ı yakıyosan denenebilir diye düşündüm.

Muscletech hydro cut stick mi ne var,kullananlar etkili olduğunu söylüyor ama kalp çarpıntısı vb. şeyler yaşayanlarda olmuş bunların içinde o yüzden ben önermiyorum kalp bu şakaya gelmez.

iyi bir diyet steroid ve clenbuterol/ventolin harici tüm supplementlerden daha etkilidir.
iyi bir diyetten kastım; gün içinde şekerli çaya abanıp akşam tavuğun yanında salata yiyip sabah 1 kibrit kutusu peynir ve zeytin de değil ayrıca hehe

Yok abi gerek zaten öyle bişiye. Derdim baklava dilimlerini sıra sıra dizeyim deli gibi vücut yapayım değil zaten. Riskli işlere hiç gerek yok bence. Maksat hem hareket olsun hem de bi senede 77den 85e çıkmışım onu tekrardan 75 falan yapmak işte. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende supplement stack imi yazayım

Askorbik Asit - 5 gr
Creatine - 5 gr
Sodyum Bikarbonat - Günde 2-3 gr içiyorum. Onun dışında diş için saç temizlemek için ve deodarant olarak kullanıcam.
Multivitamin - Ağırlık çalıştığım günler 1 tane içicem.
Balık yağı - 5-10 gr - Bunuda keşke almasaymışım neyse zaten bitince direk keten tohumuna geçiş yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Bayanlar icin biraz daha gerekli aslinda. Zaten deficit yaptiklarinda avuc kadar yiyorlar hem o yuzden, hem de alpha2 reseptorleri daha fazla yagli bolgelerinde o yuzden de etkili olur.

Bu arada maltodekstrin ile dekstrozum geldi. On whey kutularina bastim. Ikinci yuklemede yapistiricam. :)

napıcan dextrozu
Sosyal ağlarda paylaş

evet sayfa başı geldi

animal rage'i anlatalım

animal serisinin iyiliği tartışılmaz zaten. ürünümüz portakallı. Pre-workout ürünü. içtim, tadı bu kadar kötü bir ürün hayatımda kullanmadım sdfgds, portakal tadı sonradan ağzına geliyo. dudağım falan yanıyodu içtikten sonra içinde ne varsa artık.

etkilerinden bahsediyim. şimdi ben pwo ürünlerine çok güvenmiyorum psikolojik olarak motivasyon ile idare edebilceğimi düşünüyorum. nitekim dün öyle mi oldu animal mı yaradı bilmiyorum. kalp atışları falan hızlandı hayvan sesleri de çıkartıyodum. göğüs antrenmanı vardı, antrenmanı söylüyorum.

olimpik bar 23 kg dendi. 23 olduğunu hesaba kataraktan

bench press 5x12-10-8-6-4 (30+23 ile başladım, 75+23 ile bitirdim, 3kg de buddy aldı de son yardımda 95)
bench rekorumu kırmış oldum ki 1 hafta göüğs antrenmanı yerine crossfit tarzı çalışmıştım, ondan önce de incline press'im vardı ama bu 87'i geçememiştim.
butterfly 4x12 oldu 77kg ile bitirdim 56 ile mi ne başaldım garip arttırıyorum ağırlığı
incline dumbbell press 5x12-10-8-6-max (20 ile başladım, 30 ile 6 tekrar yaptım)
pullover 3x12 27.5 kg
dips 3x12 yardımlı barfix makinasında yaptım kiloyu tam hatırlamyorm
sıkıldım üsütne 20 tane şınav çektim

antrenman sıraısnda kalbim hızlı atıyodu, heycan adrenalini gibi, salona gitmeden başlamıştı zatn. ilk nox aldğmda da ona ykaın bişey olmuştu ama rage'de daha fazla oldu. antrenmanda baya adrenalin doruktaydı yani

şimdi bu antrenmanın iyiliği rage'den mi yoksa ben rage aldım diye tribe girdim ondan mı bilmiyorum. bugün de kol antrenmanı yaptım rage'liydim, dünkü gibi motivasyon çok yoktu spora gitmeden biraz acıktım bide kol antrenmanımı tam belirlememiştm buddim yoktu falan ama yine ağırlıklar yormadı yani.

gözlemlemeye devam ediyorum ama bi etkisi olduğu kesin diye düşünüyorum. nox kullandım böyle değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...