Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

American Horror Story (2011) - FX

mani

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
son bölüm gayet güzeldi. ama sezon net en tırt sezon :(

tam sevindim favorim dennis o'hare geri döndü zaten çok tırttı oklandığı sahne. inanmamıştım öldüğüne. beş dakika yaşayamadı. of be. :( hayalet olarak geri dönsün bari diyeceğim ama butcher öldürmedi.

evan peters'ın karakter olmuş. umarım daha fazla gelir.

sırf uzak doğu korkusu yapmak için koreli koymuşlar ahah. çok tırttı o. hiç gerek yoktu.

hikaye sonlandı gibi sanki. acaba başka bir roanoke hikayesi mi olacak? komple yeni bir konsept mi olacak? yoksa tv şovundaki aktörlerle ilk roanoke hikayesi devam mı edecek. biraz meraklandım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
sezon iyi değil ama meraktan izliyorum. Telif hakları nedeni ile yayınlanmıyor hiçbir yerde. Torrentten indirdim ama altyazı da bulunmuyor. Divxplanette telif hakları nedeni ile altyazı yayınlanmayacak yazmışlar. Altyazı torrent arama motoru gibi birşey var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Herkes bırakmış sanırsam ama son sezon çok anlamsız ve sıkıcı başlayıp çok acayip bitti. Sanırsam deliler hastanesi ve freak show sezonları dışında geri kalan tüm sezonlara gönderme var. Gönderme var bile denmez, doğrudan oradaki olayların sebebini açıkladığı bile oluyor. Acep final sezonu mu diye de düşündürmüyor değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...