Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakkaride Çatışma : 3 Şehit

Canonical

Öne çıkan mesajlar

BDP Genel Başkanı Hamit Geylani burada Çukurca'dan gelen grubu Narlı Köyü'ne soktuktan sonra yaptığı konuşmada, olaylar sırasında Van İl Genel Meclisi üyesi BDP'li Yıldırım Ayhan'ı kaybettiklerini söyledi. Geylani, "Şehit verdik. 30 yıllık Kürt coğrafyasında akıttıkları kanı Çukurca topraklarında da akıttılar. Bugün ne yazık ki değerli yoldaşımız, arkadaşımız Yıldırım Ayhan'ı kaybettik. Aslında kaybetmedik, onun gibi düşünenlerin ölümsüz olduğuna inanıyoruz. Onlar yüreğimizde, gözbebeklerimizde yaşıyorlar. Onun için bugün çok üzgünüz. Hem de bütün halkımızla birlikte gururlu ve dimdik ayaktayız" dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:

şimdi millet bana pkk li muamelesi yapacak ama o yakılan köylerin %99'unu biz yaktık konuyu hiç açmasan daha iyi olur

bebekleride biz öldürdük.

abicim ne var sizin içinizde çok merak ediyorum.

Jitem'in yaktığı kanıtlandı mı? Sen mi gördün? Sizin evi mi yaktılar? asker köy yaktıdan başka bir şey söylemiyorsunuz yıllardır.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18599614.asp
said:
Yaklaşık 300 kişinin bulunduğu grup, Baskılar bizi yıldıramaz AKP şaşırma, bizi dağa taşıma, PKK halktır, halk burada sloganları atarak yürüyen grup Narlı Köyü girişinde jandarmanın kurduğu barikatta durduruldu

Lan Narlı köyü deyince bi an burdaki Narlı zannettim. Narlıda ne arar pkk diyorum. Haberi açmak gerekti sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...