Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PATCH 1.4.0 PTR NOTES

Uliking

Öne çıkan mesajlar

inyourmind said:

Sabah hesaba bakıyordum Diablo III beta key geldi mi diye bir de ne göreyim.Starcraft II'nin altında bir tane daha var.B[/IMG][/URL]

zaten yanlış yere bakıyorsun , d3 beta direk bnet accountına gelmiyor önce mailine key olarak geliyor onu bnet accine girince d3 çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Eru said:

bu arada bu planetary fortress sacmaligina kim ne zaman dur diyecek onu merak ediyorum ben

naaptın yaw Planetary forcess kalkarsa terran tecavüz eder resmen, Blizzard onun yerine illa spine cravler, gibi ground structure koyar onuda 100 mineral yapar, o bina orbital olur yağsın muleler gökyüzünden ve ayrıca heryere o turreti diker haritada kımıldayamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

yavrusu, terranlar zaten base e 3 4 orbital atiyolar su an bi boka yaramadan sadece mule akmak icin hatta oyun ilerlerse neredeyse tum scvleri gonderip sadece mule mine yapiyorlar true 200/200.
koyduklari cc leri planetary yapiyorlar splash vuran 5 armorlu 1500 canli repairable structure. tier 3 ya da upgli tier 2 olmadan alamadigin sacma sapan bir bina. Bu ne lan?
Sosyal ağlarda paylaş

Eru said:

yavrusu, terranlar zaten base e 3 4 orbital atiyolar su an bi boka yaramadan sadece mule akmak icin hatta oyun ilerlerse neredeyse tum scvleri gonderip sadece mule mine yapiyorlar true 200/200.
koyduklari cc leri planetary yapiyorlar splash vuran 5 armorlu 1500 canli repairable structure. tier 3 ya da upgli tier 2 olmadan alamadigin sacma sapan bir bina. Bu ne lan?

haha
Sosyal ağlarda paylaş

Eru, senin anlattığın gibi olunca ancak eşitleniyor zaten late game. Diğer türlü Zerg'ün 200 larvadan bir anda remax yapabilmesini ya da Toss'un bir saniyede ilerdeki bir pylondan 20 tane zealot yapabilmesine karşı Terran'ın ünitelerinin mainden basıldıktan ve üretildikten sonra tıngır mıngır gitmesi gereken yere gitmesi saçma biçimde bozuk olurdu. Late game'de Terran'ın en ufak bir şansı bile varsa bu, mule/planetary fortress sayesinde oluyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

_Spartacus_ said:

Eru, senin anlattığın gibi olunca ancak eşitleniyor zaten late game. Diğer türlü Zerg'ün 200 larvadan bir anda remax yapabilmesini ya da Toss'un bir saniyede ilerdeki bir pylondan 20 tane zealot yapabilmesine karşı Terran'ın ünitelerinin mainden basıldıktan ve üretildikten sonra tıngır mıngır gitmesi gereken yere gitmesi saçma biçimde bozuk olurdu. Late game'de Terran'ın en ufak bir şansı bile varsa bu, mule/planetary fortress sayesinde oluyor zaten.

bilmiyorum farkettin mi ama stacking possible olan tek irk terran. Yani 200/200 ken bile ekstra rax atip unite spamleyebiliyorsun. supply acildikca cikiyor bam bam uniteler zling gibi zaten yarisi aq. ordusunu kaybettigi zaman cart diye 200leyen zerg den cok terran gordum ben su gune kadar. Mass orduyu kaybetse dahi buyuk bedel odemeyen tek irk. istersen tartisalim
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

kaç brx basabilir bir terran? 15? 20?

terran'dan sonra remaxleyen zerg bıraksın oyunu bence.

eru'nun dedigine high-master seviyesindeki oyuncular için katılabilirm ama stacklemenin high-lvl gamelerde bi artı olduguna inanmıorum

huunun yorumu zaten demogoji + high-gold seviyesinde oldugu için /ignore
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilmiyorum farkettin mi ama stacking possible olan tek irk terran. Yani 200/200 ken bile ekstra rax atip unite spamleyebiliyorsun. supply acildikca cikiyor bam bam uniteler zling gibi zaten yarisi aq. ordusunu kaybettigi zaman cart diye 200leyen zerg den cok terran gordum ben su gune kadar. Mass orduyu kaybetse dahi buyuk bedel odemeyen tek irk. istersen tartisalim
Nasıl yani? 200/200 olunca Protoss 20 tane warpgate atamaz mı? Hem bu warpgateler, Teran'ınkinin aksine, üretim süresi beklemeden haritanın istediği yerine saniyesinde remaxleyebiliyor, chrono boostla 2. warp in dalgasını hızlandırabilmesi de cabası. Zerg ise 200/200'e ulaştıktan sonra harcayamayacağı kadar larvaya sahip oluyor zaten. 50 supply'a düşse bile anında tekrar 200/200 olabilecek bir ırka nazaran Terranların "cart diye" remaxlediğini görüyorsan önyargılı baktığın ve algıda seçicilik yaptığın içindir, öyle bir şey fiziksel olarak imkansız çünkü. İki tarafın da ekonomisi eşitse Zerg her durumda Terran'dan daha çabuk remax yapar. Bu remax'i istediği ünitelerle yapabilmesini saymıyorum bile. Tartışalım demişsin ama ben tartışılacak bir şey görmüyorum, late game'de Terran'ın ünite üretimi diğer iki ırktan da çok daha zayıf, başka yerdeki avantajlarıyla bu dezavantajı kapıyor ama sen onları da nerflesinler diyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...